کد خبر: 58813

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۰۷ - ۱۴:۵۵

فرماندار املش: رانکوه نگین زیبای شرق گیلان است

صبح امروز  پروژه های  هفته بزرگداشت دولت رانکوه با حضور مسئولین به بهره برداری رسید. به گزارش خبرنگار املش ما ، صبح امروز با حضور مسئولین شهرستان املش آسفالت معابر اصلی و فرعی املش به مساحت ۵۵۰۰ مترمربع و با اعتباری معادل ۲میلیارد و ۲۰۰میلیون ریال به بهره برداری رسید. در برنامه بعدی بخش رانکوه، […]

صبح امروز  پروژه های  هفته بزرگداشت دولت رانکوه با حضور مسئولین به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار املش ما ، صبح امروز با حضور مسئولین شهرستان املش آسفالت معابر اصلی و فرعی املش به مساحت ۵۵۰۰ مترمربع و با اعتباری معادل ۲میلیارد و ۲۰۰میلیون ریال به بهره برداری رسید.

در برنامه بعدی بخش رانکوه، مراسم کلنگ زنی احداث نهالستان شهرداری رانکوه به مساحت ۱۵۰۰ مترمربع و با ظرفیت تولید سالانه ۳۰هزار شاخه گل و نهال برگزار گردید.

شهردار رانکوه در حاشیه این مراسم به خبرنگار ما گفت: پروژه نهالستان براساس فرمایش مقام معظم رهبری و در راستای اقتصاد مقاومتی برنامه ریزی شده است و امیدواریم با بهره برداری از این نهالستان علاوه بر تامین مایحتاج گل برای شهرداری ، آن را به شهرهای دیگر صادر نمائیم.

فرماندار املش هم در این مراسم با تقدیر از فعالیت های شهردار رانکوه،رانکوه را نگین زیبای شرق گیلان دانست و گفت : امیدوارم رانکوه که به شهر فرصت ها شناخته شده است ، با همدلی و وفاق اعضای شورای شهر و مجموعه شهرداری پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی نماید.

مهدی جعفری با تحسین حرکت شهرداری در راه اندازی نهالستان ، تصریح کرد: این طرح علاوه بر افزایش سطح زیبایی ریال در افزایش سطح درآمد و کاهش هزینه های شهرداری نقش به سزایی خواهد داشت.

افتتاح آسفالت رانکوه کلنگ زنی نهالستان رانکوه

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد