کد خبر: 58741

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۰۵ - ۲:۳۴

استاندار گیلان: تحول عظیم گازرسانی باید ادامه دار باشد

ظهر سه شنبه ، بمناسبت هفته دولت پروژه گازرسانی به روستاهای شهرستان املش باحضور استاندار گیلان و مدیرعامل شرکت گاز استان به بهره برداری رسید. به گزارش خبرنگار املش ما ، مهدی جعفری ضمن تبریک هفته دولت و قدردانی از حضور استاندار گفت: در شهرستان املش ۶۱ پروژه با اعتباری بالغ بر۸۷ میلیارد و ۳۷۰میلیون […]

ظهر سه شنبه ، بمناسبت هفته دولت پروژه گازرسانی به روستاهای شهرستان املش باحضور استاندار گیلان و مدیرعامل شرکت گاز استان به بهره برداری رسید.

استاندار گیلان در املش18به گزارش خبرنگار املش ما ، مهدی جعفری ضمن تبریک هفته دولت و قدردانی از حضور استاندار گفت: در شهرستان املش ۶۱ پروژه با اعتباری بالغ بر۸۷ میلیارد و ۳۷۰میلیون ریال به بهره برداری خواهد رسید و این نشان از حمایت های استاندار عزیز است.

فرماندار املش از سرعت  گازرسانی در روستاهای شهرستان املش تقدیر نمود و افزود: بزودی تمامی روستاهای شهرستان املش از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان در ادامه این مراسم از عملیات اجرایی گازرسانی به ۱۲ روستای دیگر املش خبر داد و گفت: امیدواریم تا پایان سال شاهد افتتاح گازرسانی به این روستاها باشیم.

ظهیری افزود : در هفته دولت امسال گازرسانی به روستاهای آزاربن سفلی، آزاربن علیا، بزکویه، پردین لنگه، طارمسرا، ورکوه، عباس گوابر و… به بهره برداری خواهد رسید و در مجموع  ۷۴ روستا از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.

استاندار گیلان تحول عظیمی که در نهضت گاز آغاز شده را قابل توجه دانست و اظهار داشت عملیات گازرسانی به تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار باید بصورت جدی ادامه پیدا کند.

محمدعلی نجفی حمایت و تعامل مسئولین شهرستان را در اجرای پروژه های خدمت رسانی به مردم قابل تقدیر دانست و گفت: همواره از حضور خود در جمع مردم املش احساس غرور میکنم.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد