کد خبر: 58718

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۰۴ - ۳:۲۰

دلیل قطعی اینترنت مخابرات عصر دیروز اعلام شد

عصر دیروز اینترنت در شرق گیلان دچار قطعی ۶ ساعته شد و حدود ۲:۳۸ دقیقه بامداد وصل گردید و رسانه های مختلفی به مقابله با شرکت مخابرات برآمدند. به گزارش خبرنگار املش ما ،بی نظمی حفاری ها در شرق گیلان توسط شرکت های پیمانکار، موجبات نگرانی بسیاری از کابران اینترنت فراهم آورده و کاربران شرکت […]

عصر دیروز اینترنت در شرق گیلان دچار قطعی ۶ ساعته شد و حدود ۲:۳۸ دقیقه بامداد وصل گردید و رسانه های مختلفی به مقابله با شرکت مخابرات برآمدند.

مخابراتبه گزارش خبرنگار املش ما ،بی نظمی حفاری ها در شرق گیلان توسط شرکت های پیمانکار، موجبات نگرانی بسیاری از کابران اینترنت فراهم آورده و کاربران شرکت ارائه کننده را مقصر آن می دانند.

عصر روز گذشته اینترنت بمدت ۶ساعت قطع گردید و با تلاش نیروهای مخابرات ، مشترکین توانستند ساعت ۲:۳۸ بامداد از این خدمات دوباره استفاده ببرند.

حمیدرضا ربیعی با تبریک فرارسیدن میلاد امام رضا(ع) دلیل قطعی اینترنت را حفاری شرکت گاز در منطقه سنگر بیان داشت و گفت: عدم مراجعه به نقشه همواره باعث شده شرکت پیمانکار ،فیبر نوری مخابرات را قطع نماید و موجبات نگرانی کاربران اینترنت گردد.

مدیر فناوری اطلاعات مخابرات با بیان اینکه مهندس خضردوست مدیرعامل  این شرکت تا ۳ صبح پیگیر برقراری اینترنت بوده است ،تلاش عصر دیروز نیروهای این شرکت را جهت بازگرداندن دوباره اینترنت به کاربران قابل تقدیر دانست و تصریح کرد: جهت پیدا نمودن هربار قطعی باید یک مسیر چندکیلومتری نقطه زنی شود و چون شب گذشته به تاریکی هوا برخوردیم کار قدری سخت گردیده بود.

وی خاطرنشان کرد:پس از برقراری اینترنت ، بیش از ۱۰هزار کاربر این شرکت وارد مدار شدند که با افت پهنای باند همراه بود ، به همین جهت به ناچار برای نیم ساعت صبح امروز اینترنت را قطع نمودیم  تا تمام کاربران بطور طبیعی وارد مدار استفاده از اینترنت گردند.

وی از مسئولین شهرستانی خواست نسبت به مدیریت حفاری ها توسط دستگاه های مجری نظارت بیشتری داشته باشند تا دیگر نگرانی برای هموطنان عزیز فراهم نشود.

به گزارش خبرنگار ما ، شرکت مخابرات در مسیر استفاده مردم از خدمات دولت الکترونیک سرمایه گذاری فراوانی انجام داده است بطوری که تمامی روستاهایی که خط تلفن ثابت دارند هم اکنون از اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات بهره می برند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد