کد خبر: 58635

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۰۲ - ۱:۱۸

مشاورفرمانده سپاه گیلان: نام و یاد شهدا نا امیدی در دشمنان ایجاد میکند

اولین یادواره دوشهدای گمنام شهرستان املش عصر امروز در جوار حرم شهدای گمنام برگزارشد. به گزارش خبرنگار  املش ما مشاور فرمانده سپاه قدس گیلان در این مراسم  به امکانات ناچیز ما در مقابل دشمن بعثی اشاره نمود و گفت: ۵۰ کشور دنیا بطور مستقیم به عراق تجهیزات ارسال می نمود، حتی عراق دارای بمب اتمی […]

اولین یادواره دوشهدای گمنام شهرستان املش عصر امروز در جوار حرم شهدای گمنام برگزارشد.

رضا صفریبه گزارش خبرنگار  املش ما مشاور فرمانده سپاه قدس گیلان در این مراسم  به امکانات ناچیز ما در مقابل دشمن بعثی اشاره نمود و گفت: ۵۰ کشور دنیا بطور مستقیم به عراق تجهیزات ارسال می نمود، حتی عراق دارای بمب اتمی بود.

رضا صفری افزود: گرچه دولت های زیادی در شکستن مقاومت مردم ایران به ارتش عراق کمک کردند اما با این وجود نتوانستند مقاومت مردم ولایت مدار ایران اسلامی را بشکنند.

وی خاطرنشان کرد: امنیتی که الان در کشور وجود دارد به برکت خون شهداست و پافشاری دشمن برای استکبارستیزی فقط و فقط همین مقاومت های جوانان رشید ماست و با اینکه توافق هسته ای رخ داده است باز هم دشمن دست از تهدید بر نمی دارد.

مشاور فرمانده سپاه قدس گیلان شهدا را محرک جامعه دانست و تصریح کرد: نام و یاد شهدا نا امیدی در دشمنان ایجاد میکند و باعث گردیده تداوم انقلاب اسلامی مان گردیده است.

در پایان این مراسم حاضرین با مداحی ، ابوذر روحی به سینه زنی پرداختند.

دو شهید گمنام شهرستان املش سوم شهریور ماه سال گذشته بر دستان مردم ولایت مدار املش تشییع و در پارک گلستان این شهر تدفین گردیدند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد