کد خبر: 58614

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۲۹ - ۱۱:۵۳

۶۰ نفر از آزادگان سرافراز املش تجلیل شدند

به مناسبت سالروز سرافرازانه ورود آزادگان هشت سال دفاع مقدس به میهن اسلامی ۶۰ نفر از آزادگان املشی در مراسمی تجلیل شدند. به گزارش املش ما فرماندار املش در مراسم گرامیداشت ۶۰ تن از آزادگان این شهرستان که در سالن اجتماعات فرمانداری املش برگزار شد، اظهار کرد: آزدگان سرافراز وارثان شهیدان هستند و ماندند تا […]

به مناسبت سالروز سرافرازانه ورود آزادگان هشت سال دفاع مقدس به میهن اسلامی ۶۰ نفر از آزادگان املشی در مراسمی تجلیل شدند.

تجلیل از آزادگان در املش به گزارش املش ما فرماندار املش در مراسم گرامیداشت ۶۰ تن از آزادگان این شهرستان که در سالن اجتماعات فرمانداری املش برگزار شد، اظهار کرد: آزدگان سرافراز وارثان شهیدان هستند و ماندند تا نامشان را گرامی و راهشان را ادامه دهند.

مهدی جعفری سالروز ورود آزادگان به کشور را برگ زرینی در تاریخ ایران اسلامی خواند و افزود: آزادگان سلحشور در صحنه های هشت سال دفاع مقدس جانانه جنگیدند و در مقام عمل از اهداف نظام دفاع انقلاب اسلامی دفاع کردند.

وی اقتدار، آرامش و ا منیت امروز مملکت را مدیون از خودگذشتگی و ایثارگری های آزادگان، شهدا و جانبازان هشت سال دفاع مقدس دانست و تصریح کرد: به واسطه ایستادگی ملت ایران در مقابل ظالمان نام ایران اسلامی در جهان می درخشد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران املش در مراسم مذکور با گرامیداشت ۲۶ مرداد سالروز ورود سرافرازانه آزادگان به خاک میهن اسلامی گفت: آزادگان با تحمل سخت ترین شرایط و شدیدترین تنگناها در زندان های بعثی عراق از وفاداری به انقلاب و آرمان های امام راحل دست برنداشتند.

محمدعلی بابایی آزادگان را سرمشق تقوا، مردانگی و استقامت برای همه مردم دانست و افزود:آزادگان تاریخ زنده و پرافتخار ایران اسلامی هستند.

وی تصریح کرد: تجلیل از آزادگان تجلیل از شرف و عزت کشور است و صبر و پایداری این عزیزان هیچگاه فراموش نمی شود.

تجلیل از آزادگان در املش1

بابایی یادآور شد: املش در طول هشت سال دفاع مقدس بیش از ۲۳۰ شهید، ۶۰۰ جانباز و ۶۰ آزاده سرافراز تقدیم انقلاب کرده است./رصدرودسر

ارسال دیدگاه

کسب درآمد