کد خبر: 58599

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۲۷ - ۲۳:۲۹

۲۶ شهریورماه؛نخستین جشنواره فندق شهرستان املش برگزار می گردد

نخستین جشنواره فندق شهرستان املش ۲۶ شهریور ماه در روستای مربو بخش رانکوه برگزار خواهد شد. به گزارش خبرنگار املش ما نخستین جشنواره شکرگزاری پایان برداشت فندق در دومین شهرستان تولید کننده این محصول ۲۶ شهریورماه برگزار خواهد شد. بخشدار رانکوه در تشریح این خبر گفت: برگزاری چنین جشنواره هایی موجب استقبال مردم از این […]

نخستین جشنواره فندق شهرستان املش ۲۶ شهریور ماه در روستای مربو بخش رانکوه برگزار خواهد شد.

فندقبه گزارش خبرنگار املش ما نخستین جشنواره شکرگزاری پایان برداشت فندق در دومین شهرستان تولید کننده این محصول ۲۶ شهریورماه برگزار خواهد شد.

بخشدار رانکوه در تشریح این خبر گفت: برگزاری چنین جشنواره هایی موجب استقبال مردم از این محصولات و ایجاد انگیزه برای کشاورزان در تولید مواد غذایی سالم و ارگانیک می شود.

سید مهدی باش بتن افزود: خوشبختانه امسال محصول فندق پربار بوده و به شکرانه پشت سر گذاشتن یک سال زراعی پربرکت این جشنواره برگزار خواهد شد.

وی  همکاری تمامی دستگاه های اجرای برای کیفیت بخشی به این مراسم خواستار شد و تصریح کرد:معیشت مردم ییلاقات املش و رانکوه از فعالیت های کشاورزی است و باید با برگزاری چنین برنامه هایی موجب تشویق کشاورزان  در راستای تولیدات بومی گردیم.شهرستان املش پس از رودسر مقام دوم تولید فندق را در کشور داراست.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد