کد خبر: 58589

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۲۷ - ۲۲:۴۰

مبلغ دینی: در پرتو ازدواج انسان کمالاتی را به دست میاورد که با هیچ عبادتی به دست نخواهد آورد

صبح امروز به همت بسیج خواهران سپاه املش جشن میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) در کانون معصومیه شهرستان املش برگزار شد. به گزارش خبرنگار املش ما ، اصغری خواه سخنران این مراسم باشرح فضایل حضرت معصومه(س) ونقش دختران وزنان درترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی به سخنرانی پرداخت و الگو گیری دختران جامعه با وجود تمام ابزار […]

صبح امروز به همت بسیج خواهران سپاه املش جشن میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) در کانون معصومیه شهرستان املش برگزار شد.

اصغری خواهبه گزارش خبرنگار املش ما ، اصغری خواه سخنران این مراسم باشرح فضایل حضرت معصومه(س) ونقش دختران وزنان درترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی به سخنرانی پرداخت و الگو گیری دختران جامعه با وجود تمام ابزار های ضد فرهنگی و تهدیدات نرم فرهنگی از آن بانوی بزرگوار اشاره نمود.

وی در ادامه به بحث ازدواج و تولید نسل اشاره و گفت: هدف اصلی از ازدواج این است که انسان به تکامل رسیده و تولید نسل صورت گیرد و در پرتو ازدواج انسان کمالاتی را به دست میاورد که با هیچ عبادتی به دست نخواهد آورد.

این مبلغ دینی همچنین با اشاره به آثار مخرب ماهواره و تاثیر آن برزندگی خانواده ها و سست شدن پایه های اعتقادی ، اساس تحکیم خانواده و از هم پاشیدگی به خصوص در سطح استان اشاره نمود و آنرا از مهمترین دغدغه های فرهنگی بیان داشت.

در پایان این مراسم از تعدادی مادران شهدا و دختران محجبه تقدیر شد.

تجلیل از دختران

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد