کد خبر: 58514

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۲۶ - ۱:۵۱

رشیدی نژاد : رانکوه شهر فرصت هاست/عضو شورای شهر:تلاش مان جذب توریست به این شهراست

شهرداری رانکوه که بدلیل تصمیمات مدیران ارشد شهرستانی مراسم تقدیر از خبرنگاران را لغو نموده بود پیش از ظهر امروز تصمیم به برگزاری این مراسم نمود و از تعدادی خبرنگار فعال شهر رانکوه تقدیر نمود. به گزارش خبرنگار املش ما ، رشیدی نژاد در این جلسه خبرنگاران را زبان گویا و چشم بینای جامعه خواند […]

شهرداری رانکوه که بدلیل تصمیمات مدیران ارشد شهرستانی مراسم تقدیر از خبرنگاران را لغو نموده بود پیش از ظهر امروز تصمیم به برگزاری این مراسم نمود و از تعدادی خبرنگار فعال شهر رانکوه تقدیر نمود.

جلسه خبرنگاران شهرداری رانکوهبه گزارش خبرنگار املش ما ، رشیدی نژاد در این جلسه خبرنگاران را زبان گویا و چشم بینای جامعه خواند و افزود:  من خودم هم در دهه هفتاد در عرصه رسانه فعالیت داشتم و بهترین خاطراتم برای آن دوران است.

شهردار رانکوه  اظهارداشت : انتخاب اعضای شورای شهر رانکوه نشان از درایت و دور اندیشی اهالی این شهر دارد و من به نوبه خودم به همشهریان عزیز تبریک عرض می نمایم.

وی در ادامه از  چگونگی افتتاح برنامه های هفته دولت خبرداد و افزود: یکی از بزرگترین پروژه های ما مراسم کلنگ زنی مجتمع فرهنگی(فرهنگسرای ولیعصر) می باشد که در سه فاز ساخته خواهد شد.

رشیدی نژاد ایجاد نهالستان را در کنار اتشنشانی  با هدف حفظ گونه های بومی محلی از دیگر پروژه های این هفته بیان داشت و تصریح کرد:باتوجه به شعار شورا و شهرداری که رانکوه شهرفرصت هاست” بدنبال توسعه گردشگری در این منطقه هستیم .

شهردار رانکوه استفاده از فضای رسانه ها را کمک شایانی برای معرفی این شهر دانست و افزود: اگر هم اکنون رانکوه را در استان بعنوان شهر فرصت ها می شناسند همه اش بخاطر تلاش خبرنگاران می باشد.

در ادامه این جلسه رحمتی ، شورای شهر رانکوه را نماد همدلی و همزبانی دانست و افزود: شورای شهر حاضر موفق ترین شوراها در سراسر استان گیلان است زیرا که فردی را بعنوان شهردار انتخاب نموده است که موجب تحول و زیبایی شهر فرصت ها گردیده است.

عضو شورای شهر رانکوه تصریح کرد: یکی از مهمترین اهداف شورا و شهرداری جذب و سوق دادن توریست و مسافریست که به گیلان می آید، به شهر رانکوه می باشد و می خواهیم از پتانسیل و توانایی مجموعه شهرداری استفاده ببریم.

در پایان این مراسم از خبرنگاران با اهدای لوح سپاسی تقدیر شد.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد