کد خبر: 58510

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۲۶ - ۰:۱۳

با گذشت تنها یک روز از افتتاح: استخر شنای غدیر تا سه روز آینده تعطیل شد

برنده مزایده استخر شنای غدیر آستانه‌اشرفیه گفت: به دلیل عدم نصب دستگاه کلرزنی، استخر شنای غدیر حداقل تا سه روز آینده تعطیل شد. به گزارش املش ما محمدجواد تقوی در گفتگو با خبرنگار آستان‌خبر با اعلام این خبر گفت: دستگاه کلر زنی تا ساعت مخابره ی این خبر نصب نشده و درصورتی‌که امروز این دستگاه […]

برنده مزایده استخر شنای غدیر آستانه‌اشرفیه گفت: به دلیل عدم نصب دستگاه کلرزنی، استخر شنای غدیر حداقل تا سه روز آینده تعطیل شد.

استخربه گزارش املش ما محمدجواد تقوی در گفتگو با خبرنگار آستان‌خبر با اعلام این خبر گفت: دستگاه کلر زنی تا ساعت مخابره ی این خبر نصب نشده و درصورتی‌که امروز این دستگاه نصب شود به دو روز زمان نیاز است تا آب استخر تصفیه و قابل‌استفاده شود.

وی با اشاره به پیشنهاد مطرح‌شده برای رایگان شدن استخر به مدت ۲۰ روز بیان کرد: با توجه به اینکه با اعلام این طرح شاهد استقبال چشمگیر همشهریان بودیم در تلاش هستیم تا در ساعات آینده با سانس بندی‌های مناسب در رده‌های سنی مختلف با مدیریت مناسب و باکیفیت به همشهریان به‌صورت رایگان خدمت‌رسانی کنیم.

تقوی با اعلام آمادگی در خصوص در اختیار گرفتن استخر شهر به‌عنوان برنده‌ی مزایده گفت: در حال حاضر این استخر در اختیار هیئت شنا شهر است و من در کنار مسئولان این هیئت، برای بالا بردن سطح خدمات‌رسانی، همکاری می‌کنم.

وی قیمت بلیط استخر غدیر را ۸ هزار تومان عنوان کرد و گفت: سانس ویژه‌ی بانوان در روزهای فرد از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷ آقایان روزهای زوج صبح و بعد از ظهر و در روزهای فرد از ساعت ۱۷:۳۰ تا پایان ساعت کار استخر است.

تقوی افزود: استخر غدیر آستانه‌اشرفیه در روز جمعه در دو نوبت‌کاری صبح مختص بانوان و نوبت‌کاری عصر مختص آقایان در خدمت شهروندان خواهد بود.

به گزارش آستان‌خبر تعطیلی سه روزه استخر شنای غدیر آستانه‌اشرفیه در حالی اتفاق میفتد که روز گذشته شاهد افتتاح آن با حضور امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه، مدیرکل اداره ورزش و جوانان و رئیس مجمع نمایندگان گیلان بودیم.

گفتنی است روز گذشته پس از افتتاح استخر تنی چند از نوجوانان در این استخر شنا کردند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد