کد خبر: 58497

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۲۴ - ۱۸:۲۰

فرمانده سپاه رودسر خبرداد:اعزام کاروان راهیان نور به مناطق غربی کشور

سرهنگ پاسدار حسین مصطفی پور هدف از این اعزام ها را زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس و آشنایی نسل نوجوان و جوان با فرهنگ آرمانی دوران دفاع مقدس عنوان نمود. به گزارش املش ما سرهنگ پاسدار حسین مصطفی پور  این کاروان از بسیج محلات سطح شهرستان و بخش های تابعه […]

سرهنگ پاسدار حسین مصطفی پور هدف از این اعزام ها را زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس و آشنایی نسل نوجوان و جوان با فرهنگ آرمانی دوران دفاع مقدس عنوان نمود.

مصطفی-پور-245x300به گزارش املش ما سرهنگ پاسدار حسین مصطفی پور  این کاروان از بسیج محلات سطح شهرستان و بخش های تابعه به مقصد غرب کشور در اواخر مرداد اعزام می شوند.

وی اظهار کرد: سفر به مناطق عملیاتی در قالب راهیان نور حرکتی ارزشمند است که انقلاب و نظام را در مقابل دشمنان بیمه می‌کند.

فرمانده سپاه ناحیه رودسر افزود: این کاروان در قالب ۱۹۰ برادر و خواهر به  مدت ۴ روز از مناطق دیوان دره ،یادمان شهدای والفجر ۴،سقز، مرز باشماق ،بانه و یادمان شهدای سیرانبند دیدن می کنند.

سرهنگ مصطفی پور هدف از این اعزام ها را زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس ، آشنایی نسل نوجوان و جوان با فرهنگ آرمانی دوران دفاع مقدس عنوان نمود./رصد رودسر

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد