کد خبر: 58494

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۲۴ - ۱۸:۱۴

محمد مهدی رهبری املشی:اختصاص۳۰ میلیارد ریال به پروژه برق رسانی منطقه جواهردشت

محمد مهدی رهبری املشی گفت:با تکمیل این پروژه ۱۳۰۰ خانوار که در فصول بهار و تابستان با حجم زیاد گردشگر مواجه می شود بهره مند خواهند شد. به گزارش املش ما محمد مهدی رهبری املشی در جمع خبرنگاران از تخصیص اعتبار ۳۰ میلیار ریالی پروژه برق رسانی به منطقه ویژه گردشگری جواهردشت بخش چابکسر شهرستان […]

محمد مهدی رهبری املشی گفت:با تکمیل این پروژه ۱۳۰۰ خانوار که در فصول بهار و تابستان با حجم زیاد گردشگر مواجه می شود بهره مند خواهند شد.

رهبری املشیبه گزارش املش ما محمد مهدی رهبری املشی در جمع خبرنگاران از تخصیص اعتبار ۳۰ میلیار ریالی پروژه برق رسانی به منطقه ویژه گردشگری جواهردشت بخش چابکسر شهرستان رودسر خبر داد.

وی با تاکید براینکه با تکمیل این پروژه ۱۳۰۰ خانوار که در فصول بهار و تابستان با حجم زیاد گردشگر مواجه می شود بهره مند خواهند شد و علاوه بر آن اراضی کشاروزی و دامداران هم می توانند بر پایدار بودن شبکه برق منطقه در توسعه منطقه سرمایه گذاری کنند.

نماینده مردم رودسر و املش اظهار کرد: پروژه برق رسانی به منطقه جواهر دشت توسط شرکت برق منطقه ای گیلان و اعتبار اولیه فاز نخست آن در قالب نصب تیر چراغ برق با اعتبار ۸ میلیارد ریال آغز شده و امیدواریم تا پایان سال آینده این پروژه تکمیل و مردم از آن بهره مند شوند/رصدرودسر

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد