کد خبر: 58467

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۲۲ - ۱۷:۱۲

مراسم تجلیل از خبرنگاران با چند روز تاخیر در املش برگزار شد

۱۷ مرداد هرساله بمناسبت روز خبرنگار ، مراسم بزرگداشت و تجلیل از خبرنگاران برگزار می شود، ولی امسال این مراسم در املش با چند روز تاخیر و آنهم در واکنش به خبر “بی توجهی به دستور استاندار در املش “که توسط همین رسانه منتشر شده بود ، برگزارشد. به گزارش خبرنگار املش ما امام جمعه […]

۱۷ مرداد هرساله بمناسبت روز خبرنگار ، مراسم بزرگداشت و تجلیل از خبرنگاران برگزار می شود، ولی امسال این مراسم در املش با چند روز تاخیر و آنهم در واکنش به خبر “بی توجهی به دستور استاندار در املش “که توسط همین رسانه منتشر شده بود ، برگزارشد.

تجلیل از خبرنگارانبه گزارش خبرنگار املش ما امام جمعه املش در این مراسم که صبح امروز برگزار شده بود گفت: خبرنگاران به مثال حلقه ای هستند که هم عملکرد مسئولان را باید بیان نمایند و هم مشکلات مردم را به گوش مسئولان برسانند و باید آنها را به نوعی پیام رسان دستاورد های انقلاب اسلامی دانست.

حجت اسلام تقی روحانی افزود : یکی از مهمترین وظایف خبرنگاران و رسانه ها را پرداختن به شعار سال ببیان نمود و گفت:از بحث شعار سال میتوان  در قالب خبر و گزارش در فعالیت های شهرستان گردآوری و منتشر نمود.

وی نقد منصفانه را مفید و ارزنده دانست و خاطرنشان کرد: مسئولین هم در برابر نقد منصفانه نباید جبهه گیری کنند بلکه از آن به جهت پیشبرد اهداف نظام استفاده برند.

در ادامه این جلسه فرماندار املش خبرنگاران را پلی روشن و هوشیار بین مردم و مسئولین دانست و اظهار داشت:کار خبر و اطلاع رسانی یکی از تاثیر گذارترین راههای فرهنگی در جامعه است و موجبات رشد و بالندگی و توسعه ایران اسلامی را بهمراه خواهد داشت.

مهدی جعفری نقد را پیروزی در بسیاری از شکست ها برشمرد و افزود : باید تحمل مان را افزایش دهیم تا در مقابل نقد های سازنده نگران نگردیم .

در پایان این مراسم از تعدادی از خبرنگاران شهرستان املش تجلیل بعمل آمد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد