کد خبر: 58433

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۲۱ - ۱۳:۴۵

حضور فرمانده قرارگاه پدافندهوایی کشور در منزل شهدای پسند+عکس

عصر دیروز امیرسرتیپ اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافندهوایی خاتم الانبیاء(ص) که جهت سخنرانی یادواره ۱۴۱ شهید والامقام بخش کلاچای به شهرستان رودسر سفر کرده بود ، در منزل شهدای پسند حضور و به مقام این سه شهید بزرگوار ادای احترام نمود. خبرنگار املش ما ، امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی در منزل شهدای پسند گفت: پس از پیروزی […]

عصر دیروز امیرسرتیپ اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافندهوایی خاتم الانبیاء(ص) که جهت سخنرانی یادواره ۱۴۱ شهید والامقام بخش کلاچای به شهرستان رودسر سفر کرده بود ، در منزل شهدای پسند حضور و به مقام این سه شهید بزرگوار ادای احترام نمود.

فرزاد اسماعیلی دیدار با پسندخبرنگار املش ما ، امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی در منزل شهدای پسند گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، به برکت قرآن و خون شهدا، مردم ما توانسته اند در صراط مستقیم و مسیر واقعی قدم بردارند.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) افزود : اگر تعرضی از دشمن صورت گیرد، آن را به جهنم برایش تبدیل خواهیم کرد.

وی با اظهار اینکه در هشت سال دفاع مقدس به دشمن اثبات شد که کسی نمی‌تواند به مردم ایران توهین کند گفت: مردم ایران مرد سختی‌ها هستند و در این شرایط توانسته‌اند به جایگاه‌های کنونی برسند.

سرتیپ اسماعیلی در پایان دیدار با خانواده شهدا را روحیه بخش دانست.

شهیدان احمد، محمود و عزت الله پسند از شهدای روستای خیاط محله سیاهکلرود هستند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد