کد خبر: 58370

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۱۹ - ۱۲:۳۱

در چهارماه اول سال؛تولید بیش از ۱۸۰۰تن شیر در املش

ک دامداران املشی در چهارماهه اول سال ۹۴ بیش از ۱۸۰۰ تن شهیر تولید و تحویل تعاونی دامداران شهرستان املش نمودند. به گزارش خبرنگار املش ما ، مدیرعامل تعاونی دامداران شهرستان املش با اعلام این خبر گفت: ارزش ریالی این مقدار شیر تولیدی که از ۱۵۰۰ دامدار دریافت شده است، ۲۳میلیارد و ۳۷۷ میلیون ریال […]

ک دامداران املشی در چهارماهه اول سال ۹۴ بیش از ۱۸۰۰ تن شهیر تولید و تحویل تعاونی دامداران شهرستان املش نمودند.

به گزارش خبرنگار املش ما ، مدیرعامل تعاونی دامداران شهرستان املش با اعلام این خبر گفت: ارزش ریالی این مقدار شیر تولیدی که از ۱۵۰۰ دامدار دریافت شده است، ۲۳میلیارد و ۳۷۷ میلیون ریال می باشد.

احسان خبازکار افزود: در شهرستان املش ۹ مرکز خرید اصلی و فرعی وجود دارد که دامداران عضو از طریق آن شیر تولیدی خود را عرضه میکنند.

وی خاطرنشان کرد: در طول همین مدت چهارماهه ۲۸۵۰ تن نهاده دامی از جمله سبوس ، یونجه ، کنسانتره و کاه و کلش بین دامداران توزیع گردید.

یکی از دامداران عضو تعاونی در گفتگو باخبرنگار ما گفت: دامداری  شغل دوم خانواده های روستایی شهرستان املش است و در سالهای اخیر بعلت افزایش بی رویه قیمت نهاده های دامی و عدم تناسب هزینه ها بسیاری از دامداران گاوهای شیری خود را فروخته اند و برخی دامداری ها خالی از دام شده اند.

۳۴۵۶ دامدار عضو تعاونی دامداران شهرستان املش می باشند.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد