کد خبر: 58325

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۱۸ - ۲:۲۹

پیشکسوت خبر شرق گیلان: آرزویم انتقال تجربیات به نسل های جوان است

امروز ۱۷ مرداد ماه است ، روز خبرنگار، روزی که شاید به پاس زحمت های تلاشگران عرصه خبر از آنها فقط در امروز یاد خواهد شد. ابوالفضل شکری خبرنگاری است که از دهه شصت حرفه خبرنگاری را آغاز نموده ، وی در گفتگو با خبرنگار املش ما به برخی خاطرات تلخ و شیرین سالهای خبریش […]

امروز ۱۷ مرداد ماه است ، روز خبرنگار، روزی که شاید به پاس زحمت های تلاشگران عرصه خبر از آنها فقط در امروز یاد خواهد شد.

ابوالفضل شکری1ابوالفضل شکری خبرنگاری است که از دهه شصت حرفه خبرنگاری را آغاز نموده ، وی در گفتگو با خبرنگار املش ما به برخی خاطرات تلخ و شیرین سالهای خبریش پرداخت.

وی شیرین ترین خاطره خبری خود را مصاحبه با هاشمی رفسنجانی (در دوران ریاست جمهوری) و رهبر انقلاب بیان نمود و تلخ ترین خاطره کاریش را برکناری مدیرکل چای شمال کشور مهندس طاهر طاطایی عنوان کرد.

شکری درخصوص برنامه کاریش گفت: عشق و علاقه خاصی به کار خبرنگاری و عکاسی دارم و یکی از آرزوهایم انتقال تجربیات ۲۵ ساله ام به نسل های جوان است.

در سابقه کاری این خبرنگار پیشکسوت فعالیت در خبرگزاری پارس سابق و روزنامه کیهان در شرق گیلان به چشم خورد و می توان به سرپرستی و خبرنگاری خبرگزاری موج در گیلان،عکاس خبرنگار خبرگزاری فارس،سرپرست دو نشریه ماه رویان و سرافرازان اشاره کرد.

وی هم اکنون مشاور رسانه ای شهردار کلاچای است.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

  • رضا - املش

    تاریخ : ۱۸ - مرداد - ۱۳۹۴

    آقای شکری از خبرنگاران پیشکسوت شرق گیلان بوده و از دهه شصت ایشان را می شناسم . در حدتوان سعی و تلاش در انعکاس وقایع و اخبار منطقه را دارد علی رغم سوابق طولانی در امر خبرنگاری در تحلیل مسائل و رویدادهای سیاسی اجتماعی فرهنگی چندان توانمند نبوده و ضعیف به نظر می رسد


    پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد