امام جمعه شهرستان املش با اشاره به طرح برخی موضوعات از سوی دولتمردان کشورهای خارجی پس از جمع بندی مذاکرات هسته ای وین گفت: ملت بزرگ ایران، پیروز میدان مذاکرات هسته ای است.

به گزارش املش ما به نقل از ایرنا حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی در خطبه های این هفته نماز جمعه املش که در مصلی امام خمینی (ره) این شهر برگزار شد، افزود: رجزخوانی های صورت گرفته توسط این افراد، برای مصرف داخلی و بدست آوردن دل صهیونیست ها بر زبان رانده می شود و هیچ ارزش دیگری ندارد.
وی اضافه کرد: اگر دشمن به هر دلیلی این توافق را بر هم بزند، خوی ستیزه جویی خود را نشان داده و جهان به خوبی خواهد فهمید که عده ای جنگ طلب، هرگز نمی خواهند دنیا رنگ آرامش را به خود ببیند.
امام جمعه املش همچنین با تبریک روز خبرنگار گفت: خبرنگاران گرما و سرما و خطر نمی شناسند و در همه حال ، زبان مردم هستند و هر سال همراه با ولایت و شعار سال، با رسالتی که بر دوش دارند، خبرهای جای جای کشور را منعکس می کنند.
وی ادامه داد: سال گذشته مسوولان در پرداخت مطالبات چایکاران پیگیری های مطلوبی داشتند و امسال باید قول هایی که داده شده، به سرعت محقق شود تا مشکلات کشاورزان چایکار برطرف گردد.
امام جمعه املش همچنین با اشاره به سالروز شهادت امام صادق(ع) گفت: این امام همام با تاسیس حوزه علمیه در آن زمان، گام مهمی در تربیت هزاران دانشجو برداشت و امروز، حوزه های علمیه تشیع ما هرچه دارند از مکتب امام صادق (ع) است.
شهرستان املش در ۷۰ کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.

اشتراک این خبر در :