کد خبر: 58288

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۱۷ - ۱۱:۴۹

تعداد حذف شدگان یارانه بیشتر از ۲ میلیون نفر خواهد بود

دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: تعداد حذف شدگان یارانه بگیر تا چند ماه دیگر از ۲ میلیون نفر نیز بیشتر خواهد شد. به گزارش املش ما ، سعید اربابی درباره منابع به دست آمد از حذف برخی یارانه بگیران اظهار کرد: از حذف این افراد ماهانه حدود ۹۰میلیارد تومان آزاد می شود که […]

دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: تعداد حذف شدگان یارانه بگیر تا چند ماه دیگر از ۲ میلیون نفر نیز بیشتر خواهد شد.

به گزارش املش ما ، سعید اربابی درباره منابع به دست آمد از حذف برخی یارانه بگیران اظهار کرد: از حذف این افراد ماهانه حدود ۹۰میلیارد تومان آزاد می شود که دولت باید آن را به واحدهای تولیدی هدایت کند.

وی افزود: دولت باید در وهله نخست واحدهای تولیدی نیمه فعال را شناسایی کرده و سپس منابع صرف این واحدها کند. پول

احیای واحدهای تولیدی تعطیل
این نماینده مجلس گفت: دولت در گام بعدی می تواند واحدهای تولیدی تعطیل شده را احیا کند تا مقداری به رونق اقتصادی کشور کمک شود.

تعداد حذف شدگان بیشتر می شود
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار کرد: این افراد بر مبنای تراکنش مالی حساب بانکی شان، میزان درآمد، موقعیت شغلی و اجتماعی شناسایی شده اند.

اربابی گفت: با ادامه این روند انتظار می رود تا ماه های آینده تعداد بیشتری از لیست یارانه بگیران حذف شوند.

وی خواستار هدایت منابع مالی آزاد شده از حذف دو میلیون نفر از لیست یارانه بگیران به سوی واحدهای تولیدی نیمه فعال شد./میزان

ارسال دیدگاه

کسب درآمد