کد خبر: 58268

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۱۷ - ۳:۴۰

هیئت اقتصادی- صنعتی ژاپن به تهران می‌آید

معاون وزیر اقتصاد، تجارت و صنعت ژاپن فردا(شنبه)به همراه مدیرانی از صنایع این کشور از جمله صنایع گاز و نفت، سفری دو روزه به ایران خواهند داشت. به گزارش املش ما ، معاون وزیر اقتصاد، تجارت و صنعت ژاپن فردا(شنبه)به همراه مدیرانی از صنایع این کشور صنایع گاز و نفت سفری دو روزه به ایران […]

معاون وزیر اقتصاد، تجارت و صنعت ژاپن فردا(شنبه)به همراه مدیرانی از صنایع این کشور از جمله صنایع گاز و نفت، سفری دو روزه به ایران خواهند داشت.

به گزارش املش ما ، معاون وزیر اقتصاد، تجارت و صنعت ژاپن فردا(شنبه)به همراه مدیرانی از صنایع این کشور صنایع گاز و نفت سفری دو روزه به ایران خواهند داشت.
ایران ژاپن
توافق هسته ای ایران و کشورهای گرووه ۱+۵ راه را برای رفع تحریم ها باز کرد و هیئت های تجاری کشورهای مختلفی در تهران جمع شده‌اند تا با بزرگترین اقتصادی که از زمان فروپاشی شوروی در سال ۱۹۹۱ قصد پیوستن به تجارت جهانی را دارد داد و ستد کنند.

دایشیرو یاماگیوا، معاون وزیر اقتصاد، تجارت و صنعت ژاپن روزهای ۸ و ۹ آگوست(شنبه و یکشنبه) به تهران سفر خواهد کرد.

وزارت اقتصاد ژاپن در بیانیه ای اعلام کرده است یاماگیوا تمایل بالای ژاپن برای عادی سازی سریع روابط اقتصادی با ایران را پس از رفع تحریم ها منتقل خواهد کرد.

هفته گذشته یک هیئت بلند پایه اقتصادی ایتالیا به تهران سفر کرد و مقامات بلند پایه از فرانسه، آلمان و صربستان اخیرا در تهران با طرف‌های ایرانی گفتگو کرده اند.

ایران و کشورهای ۱+۵ در ۲۳ تیرماه به توافق هسته‌ای دست یافتند و احتمالا طی ماه های آتی اجرای این توافق آغاز شود.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد