کد خبر: 58179

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۱۰ - ۱۶:۲۱

تقدیر از محیط بانان املشی در روز جنگل

هشتم مرداد ماه روز ملی جنگل نامگذاری شده است، به همین مناسبت مراسمی صبح امروز با همکاری اداره محیط زیست و منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان املش برگزار شدو از تعدادی از محیط بانان و اهالی منطقه که در حفاظت از جنگل تلاش نموده بودند، تقدیر شد. به گزارش خبرنگار املش ما ، عبدالعلی رهنما […]

هشتم مرداد ماه روز ملی جنگل نامگذاری شده است، به همین مناسبت مراسمی صبح امروز با همکاری اداره محیط زیست و منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان املش برگزار شدو از تعدادی از محیط بانان و اهالی منطقه که در حفاظت از جنگل تلاش نموده بودند، تقدیر شد.

جنگلبانانبه گزارش خبرنگار املش ما ، عبدالعلی رهنما که به تازگی سرپرست اداره منابع طبیعی املش شده است ، گزارشی از عرصه های ملی و جنگلی شهرستان بیان داشت و گفت: شهرستان املش ۳۷ هزار هکتار عرصه ملی دارد و ۲۰هزار هکتارش عرصه های جنگلی است.

وی حفاظت ، مراقبت و احیاء جنگل را مهمترین عامل در شکرانه این موهبت الهی دانست و افزود: حتی لطمه کوچک به جنگل موجب خسران و زیان به نسل فعلی و آینده خواهد بود.

عباس ملکی دومین سخنران این مراسم بود، رئیس اداره محیط زیست شهرستان املش نقش مردم را مهمترین عمل در حفظ و صیانت جنگل برشمرد و گفت: مردم همواره در تمام مواقع لزوم و بحرانی و خیلی اوقات زودتر از نیروهای امدادی وارد عمل میشوند زیرا بر این باورند که جنگل امانتی است از خداوند که امروز در اختیار ماست و باید در حفظ و صیانت آن کوشا باشیم .

بابک خادم آزاد بخشدار مرکزی املش در ادامه این جلسه برخورد قاطع و جدی با متخلفان را خواستار شد و تصریح کرد: باید دست افراد سودجو و متخلف از جنگل و سایر عرصه های ملی و طبیعی کوتاه کرد و از ساخت و سازهای غیراصولی و بی رویه در حاشیه جنگل جلوگیری شود.

درپایان این مراسم شش جنگل بان،محیط بان واهالی املش که درحفاظت ازجنگل تلاش وهمکاری زیادی نموده اندمورد قدردانی قرار گرفتند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد