کد خبر: 58160

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۰۸ - ۲:۲۴

ریحانی شهردار شد/ ایرج باقری در راه شورای شهر املش!!!

عصر امروز جلسه شورای شهر املش در خصوص تعرفه شهردار جدید برگزار شد. به گزارش خبرنگار املش ما ، ۲۸ خرداد ماه سالجاری پس از استعفای حسن پورقربان از سمت شهرداری املش ، اعضای شورای شهر برای معرفی فرد جدید جهت تصدی این سمت (شهردار املش) جلسات متعددی را برگزار نمودند و در این خصوص […]

عصر امروز جلسه شورای شهر املش در خصوص تعرفه شهردار جدید برگزار شد.

شهرداری املش بابک ریحانیبه گزارش خبرنگار املش ما ، ۲۸ خرداد ماه سالجاری پس از استعفای حسن پورقربان از سمت شهرداری املش ، اعضای شورای شهر برای معرفی فرد جدید جهت تصدی این سمت (شهردار املش) جلسات متعددی را برگزار نمودند و در این خصوص پس از دریافت برنامه های افراد مختلف، فرزند نماینده شهرستان لنگرود را بعنوان شهردار به استانداری معرفی نمودند.

معرفی کمیل لاهوتی بعنوان شهردار املش بازخوردهای زیادی در جامعه داشت تا جایی که طوماری از امضا اهالی در حمایت از انتخاب شهردار بومی صورت گرفته بود و شنیده ها چندروز گذشته حاکی از این شد که لاهوتی دیگر نمی تواند بر مسند شهرداری املش تکیه بزند.

عصر امروز چهارشنبه هفتم مرداد ماه سال۱۳۹۴ جلسه انتخاب شهردار جدید املش برای بار چندم در اتاق شورای اسلامی این شهر برگزار شد و بابک ریحانی با ۴ رای موافق و ۱ رای مخالف اعضای شورای شهر بعنوان شهردار جدید انتخاب و برای تائیدیه های لازم به استانداری معرفی شد.(نامه استانداری و فرمانداری صبح فردا ارسال می گردد)

پیش از این در یکی از جلسات شورای شهر که در هفته های گذشته برای انتخاب شهردار برگزارشده بود ، بابک ریحانی و عباس آشوری هرکدام با دو رای انتخاب شده بودند و به موجب برابر شدن آرا قرار بر این بود که در جلسه بعدی یکی از دونفر، تصدی شهرداری را برعهده بگیرد ولی در جلسه بعدی سه عضو شورای شهر املش در برگه رای خود نام کمیل لاهوتی را بعنوان شهردار نوشته بودند که با مخالفت ریاست شورای شهر املش و امضای طومار در حمایت انتخاب شهردار بومی منجر شد.

…حال باید دید بابک ریحانی می تواند با توجه به سوابق اجراییش تائیدیه های لازم را از سمت استانداری و مراجع ذیصلاح دیگر کسب نماید؟

از طرفی دیگر  بعد از تائیدیه حکم شهرداری بابک ریحانی ،آیا ایرج باقری با ۱۵۵۰ رای که بعنوان عضو علی البدل انتخاب شده بود به شورای شهر املش راه خواهد یافت یا خیر؟

منتظر خبرهای شورای شهر املش از همین رسانه باشید…

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :5

 • هومن صادقی

  تاریخ : ۸ - مرداد - ۱۳۹۴

  جناب آقای ریحانی
  انتخاب حضرتعالی را به عنوان شهردار املش به حضرتعالی وشورای محترم شهروخانواده محترم ومردم شهید پرور شهر املش تبریک عرض نموده وبرایتان آرزوی موفقیت میکنم.انشالله با توکل به خدای منان پیروز وموفق باشید


  پاسخ

 • رضا - املش

  تاریخ : ۹ - مرداد - ۱۳۹۴

  امام جمعه محترم املش در دیداری که با اعضای شورای شهر داشتند در خصوص انتخاب شهردار نکاتی متذکر گردیدند . منجمله اینکه شهردار بایستی تخصص این کار را داشته باشد تجربه کار شهرداری را داشته باشد تعهد خدمت گذاری داشته و تحت تاثیر گروههای سیاسی قرار نگیرد تمام فکر و ذکرش خدمت به شهر باشد …..سوال افکار عمومی شهروندان املشی از اعضای شورای شهر این است خداو کیلی تا چه اندازه به معیارهای انتخاب شهردار اصلح عمل نموده اید …ضمن اینکه انتظار و توقع افکار عمومیا این است که دستگاههای اجرائی و نظارتی که وظیفه ذاتی شان نظارت بر اجرای قانون است به وظیفه قانونی شان عمل نمایند .


  پاسخ

 • رحمتی

  تاریخ : ۲۲ - مرداد - ۱۳۹۴

  برای شناخت فرد مورد نظر همین بس که رجوع به خوانواده وی، تحصیلات و تجربه های کاری او شود
  آیا اعضای شورا شبها خواب راحتی بعد از معرفی این فرد دارند؟؟
  آیا در محضر خدا دست و پایشان نمی لرزد؟؟؟


  پاسخ

 • سروش

  تاریخ : ۱۰ - تیر - ۱۳۹۵

  با عرض سلام ، متاسفانه باید خدمت اهالی محترم املش عرض کنم که شهر املش با وجود داشتن جمعیتی تقریبی پنجاه هزار نفر جائی برای جمع اوری زباله های شهر ندارد و ناگزیر زباله ها را در میدان کوچکی در خیابان با هنر نزدیک پارک میرزا کوچک خان و محل عبور و مرور عابرین جمع کرده و باعث الودگی هوا و زیست محیط و ناراحتی همسایگان میباشد، با وجود اینکه چند بار مکررا به شهرداری مراجعه و به مسئولان مراجعه شده، لاکن کماکان زباله ها در وسط شهر املش و یکی از نقاط معروف بازدید گردشگران جمع اوری میشود، ایکاش حد اقل سطل های زباله در حد استاندارد بهداشتی میبود و اینچنین به محیط زیست و چهره شهر اسیب وارد نمیکرد.


  پاسخ

 • اهالی کوچه وصال

  تاریخ : ۳ - بهمن - ۱۳۹۵

  با سلام و خسته نباشید
  در کوچه وصال به علت توسعه شبکه های آب ، برق و گاز با مجوز حفاری که شهرداری صادر کرده نموده است کل کوچه را به باتلاقی تبدیل نموده اند لازم به ذکر است که این کوچه با هزینه خود افراد کوچه آسفالت شده بود. خواهشمندم با توجه به هزینه ی حفاری دریافت شده از ادارات فوق الذکر در جهت ترمیم و بازسازی آن دستور اقدام لازم صادر فرمایید.
  در ضمن اگر فیلدی برای ارسال تصاویر وجود داشت خدمتتان ارسا می نمودم.


  پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد