کد خبر: 58119

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۰۶ - ۲۳:۳۷

واکنش جامعه روحانیت به برخی خبرسازی‌ها

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت: متأسفانه برخی از مطبوعات زنجیره‌ای با خبرسازی‌های دروغین خود به دنبال ایجاد شکاف، دو دستگی و القای بی‌عملی جامعه روحانیت مبارز هستند. به گزارش املش ما ، حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در واکنش به مدیرت اتاق فکر جامعه روحانیت مبارز از سوی وزرای دولت نهم و […]

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت: متأسفانه برخی از مطبوعات زنجیره‌ای با خبرسازی‌های دروغین خود به دنبال ایجاد شکاف، دو دستگی و القای بی‌عملی جامعه روحانیت مبارز هستند.

به گزارش املش ما ، حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در واکنش به مدیرت اتاق فکر جامعه روحانیت مبارز از سوی وزرای دولت نهم و دهم اظهار داشت: متأسفانه برخی از مطبوعات زنجیره‌ای با خبرسازی‌های دروغین خود به دنبال ایجاد شکاف، دو دستگی و القای بی‌عملی جامعه روحانیت مبارز هستند.مصباحی

وی افزود: خوشبختانه جامعه روحانیت مبارز بعد از رحلت آیت‌الله مهدوی کنی جلساتش به صورت منظم با حضور دبیرکل جدید جامعه آیت‌الله موحدی کرمانی برگزار می‌شود البته در مواردی همچون ماه مبارک رمضان که دبیرکل حضور نداشتند با مدیریت حجت‌الاسلام تقوی جلسات به نحو احسن اداره شد و اعضای جامعه به صورت فعال در جلسات شرکت کردند و می‌کنند.

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز تصریح کرد: کمیته سیاسی جامعه روحانیت مبارز و کمیته انتخابات این جامعه با گروه‌های اصولگرا در ماه‌های اخیر بیشترین حجم فعالیت  و گفت‌وگو  را برای همگرایی مجموعه اصولگرایی داشته است.

وی ادامه داد: البته در راستای همگرایی میان خود احزاب اصولگرا هم نیز جلسات مختلفی بین حزب مؤتلفه اسلامی، جمعیت ایثارگران، جبهه پایداری و دیگر تشکل‌ها به صورت فعال برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام مصباحی مقدم با بیان اینکه امروز هیچ جای نگرانی برای رسیدن به وحدت اصولگرایان نداریم،‌تاکید کرد: همگرایی اصولگرایان زیر نظر جامعه روحانیت در حال تحقق است و تمام نماینده گروه‌ها اکثراً به این نکته اذعان داشتند که جریان اصولگرایی به دنبال رسیدن به وحدت و همگرایی است و همه جریان‌های اصولگرا حتی اگر کاندیدایی را در انتخابات مجلس نداشته باشند، پایبند به این اصول هستند.

وی اظهارداشت: در اصل این رویکرد اتکا بر اصول و انعطاف نسبت به مسائل خصوصی هر گروه است که از این جهت از مواضع احزاب اصولگرا تشکر می کنم  و این مواضع را بسیار مغتنم برای رسیدن به وحدت می دانم.

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در پایان و در واکنش به این خبر که بعد از نزدیکی جبهه پایداری و یکتا به جامعه روحانیت، اعضای جامعه روحانیت و دبیرکل جبهه پیروان  از این جامعه فاصله گرفته است، خاطرنشان کرد: این خبر کاملاً دروغ است و ما نباید تسلیم نوع ادبیات کسانی شویم که می‌خواهند جایگاه اشخاص و گروه‌ها را در مجموعه فعالیت اصولگرایان تعریف کنند.

به گزارش فارس روزنامه آفتاب یزد در مطلبی مدعی شده بود که فعالیتهای سیاسی -انتخاباتی جامعه روحانیت در شخص آقای تقوی خلاصه شده و کلید اقدامات جامعه روحانیت مبارز به دست صادق محصولی (وزیر کشور احمدی نژاد)، کامران دانشجو (وزیر علوم احمدی نژاد) و برادرش فرهاد دانشجو (رئیس اسبق دانشگاه تربیت مدرس و رئیس سابق دانشگاه آزاد) و سیدمحمد حسینی(وزیر ارشاد احمدی نژاد) داده شده است.

در ادامه این مطلب آمده است: این اقدام موجب شده است اکثریت بزرگی از اعضای جامعه روحانیت مبارز از ورود به مقوله انتخابات صرفنظر کنند و با سکوتشان اعتراض خود را به واگذاری تصمیمات تشکل خود به یاران احمدی نژاد نشان دهند.شنیده شده افرادی چون باهنر،مصباحی مقدم و… خود را از گردونه فعالیتهایی که اخیرا به همراهی بخشی از اصولگرایان از جمله جبهه پایداری و تشکل یکتا صورت گرفته می شود، کنار کشیده اند./فارس

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد