کد خبر: 58106

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۰۶ - ۲۳:۱۶

آشتی کنان در مجلس/ استقبال دو عضو جبهه پایداری از مطهری؛ روبوسی جلالی و کف گرگی مطهری!

 اگرچه اعتراض نمایندگان منتقد توافق وین به ترجمه متن توافق برای دقایقی مجلس را متشنج کرد، اما پس از آن مراسم آشتی کنان برپا شد. به گزارش املش ما ، اعتراض این نمایندگان که در جرگه دلواپسان می گنجند، تا آنجا ادامه یافت که نایب رئیس مجلس ناگزیر از خاموش کردن تریبون آنها شد. { […]

 اگرچه اعتراض نمایندگان منتقد توافق وین به ترجمه متن توافق برای دقایقی مجلس را متشنج کرد، اما پس از آن مراسم آشتی کنان برپا شد.

به گزارش املش ما ، اعتراض این نمایندگان که در جرگه دلواپسان می گنجند، تا آنجا ادامه یافت که نایب رئیس مجلس ناگزیر از خاموش کردن تریبون آنها شد. { شرح کامل این ماجرا را اینجا بخوانید}. پس از اعتراض به نحوه مدیریت جلسه، علی لاریجانی به مجلس آمد و بر کرسی ریاست تکیه زد و ابوترابی فرد که جانشین وی در جلسه علنی صبح امروز بود، جایگاه هیات رئیسه را ترک کرد. اما پیش از پایین آمدن از جایگاه هیات رئیسه، کاظم جلالی و نماینده دلواپسی که با داد و فریاد مانع از سخنان وی شده بود را فراخواند و آنها با یکدیگر روبوسی کردند.

نطق امروز علی مطهری هم دو حاشیه جالب داشت. نخست آنکه طولانی شدن نطق وی با تذکر رئیس مجلس روبرو شد که به او گفت: وقتتان به پایان رسیده است. مطهری هم با بیان اینکه دو دقیقه از نطق قبلی خود طلبکار است، به شوخی به لاریجانی که داماد خاندان مطهری است، گفت: کاری کنید که منجر به کف گرگی نشود!

اشاره وی به اعتراض اینستاگرامی یکی از دلواپسان مجلس به لاریجانی بود که از مطهری خواسته بود به دامادشان تذکر بدهد و او هم به شوخی گفته بود: توقع دارید همشیره ما با کفگیر و لنگه کفش از ایشان استقبال کند؟

گفتنی است هنگامی که مطهری از تریبون پایین می آمد، جواد کریمی قدوسی و محمد دهقان از اعضای جبهه پایداری، او را  در آغوش کشیدند. این در حالی است که نطق پیشین مطهری درباره دو نامزد محصور انتخابات ریاست جمهوری ۸۸، با حملات نمایندگانی از همین دست به جایگاه هیات رئیسه ختم شده بود!/خبرآنلاین

ارسال دیدگاه

کسب درآمد