کد خبر: 58100

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۰۶ - ۱:۵۹

صبح امروز در چابکسر ؛ راه اندازی دومین اتاق عقد ازدواج آسان در گیلان

دومین اتاق عقد استان گیلان در بقعه متبرکه امامزاده سیدابوجعفرابیض روستای میانده چابکسر راه اندازی شد. به گزارش خبرنگار املش ما ،حجت الاسلام رمضانعلی پاکیزه با اعلام این خبر گفت: این اتاق عقد مخصوص زوج های جوانی است که با مهریه کم زندگی شان را شروع می کنند و زوج های جوانی که مهریه هاشان  […]

دومین اتاق عقد استان گیلان در بقعه متبرکه امامزاده سیدابوجعفرابیض روستای میانده چابکسر راه اندازی شد.

حجت الاسلام پاکیزهبه گزارش خبرنگار املش ما ،حجت الاسلام رمضانعلی پاکیزه با اعلام این خبر گفت: این اتاق عقد مخصوص زوج های جوانی است که با مهریه کم زندگی شان را شروع می کنند و زوج های جوانی که مهریه هاشان  ۵ و ۱۴ سکه باشد هزینه اتاق عقد رایگان خواهد بود.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های رودسر و املش گفت: زوج های جوانی که مهریه ازدواج شان را ۵سکه بهار آزادی انتخاب نموده اند هدیه سفر زیارتی مشهد مقدس (سفر هوایی)و زوج هایی که مهریه ازدواج شان ۱۴ سکه بهار آزادی می باشد، سفر زمینی مشهد مقدس یا قم در نظر گرفته شده است.

وی افزود : اولین زوج جوانی که در این اتاق عقد خطبه ازدواج شان قرائت شد،مسعود پاکیزه و پریا جنبش آبادی بودند که صبح امروز برگزار شد.

حجت الاسلام پاکیزه هدف از ایجاد اتاق عقد ازدواج آسان در بقاع متبرکه ترویج مراسم ازدواج به سبک اسلامی ، ازدواج آسان و الگوگیری زوج های جوان از سیره و روش زندگی ائمه معصومین (ع) بیان داشت.

نخستین اتاق عقد ازدواج استان گیلان در بقعه آقا سید محمد لنگرود دوسال گذشته افتتاح شده بود.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد