کد خبر: 58070

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۰۵ - ۱۵:۴۰

شناگرلاهیجانی مدال نقره المپیک را کسب کرد+عکس

مهیار پیله ورجاوید شناگر اهل لاهیجان موفق شد در رقابت های المپیک ویژه ۲۰۱۵ که در کشور آمریکا برگزار می شود مدال نقره مسابقات را کسب کند. به گزارش املش ما به نقل از لاهیجان در چهارمین دوره المپیک ویژه که از سوم تا ۱۱ مرداد سال جاری با حضور هفت هزار ورزشکار از سراسر […]

مهیار پیله ورجاوید شناگر اهل لاهیجان موفق شد در رقابت های المپیک ویژه ۲۰۱۵ که در کشور آمریکا برگزار می شود مدال نقره مسابقات را کسب کند.

به گزارش املش ما به نقل از لاهیجان در چهارمین دوره المپیک ویژه که از سوم تا ۱۱ مرداد سال جاری با حضور هفت هزار ورزشکار از سراسر جهان در لس آنجلس آمریکا برگزار می شود ،مهیار پیله ورجاوید شناگر لاهیجانی توانست در رشته شنا و رکورد کرال پشت مدال نقره المپیک را کسب کند.

این ورزشکار شایسته گیلانی به همراه ۳۲ ورزشکار رشته های مختلف ورزشی از دیگر استان ها برای شرکت در این مسابقات ایران را به مقصد آمریکا ترک کرد.

المپیک ویژه با سابقه ۵۰ ساله ، محل رقابت های جهانی برای جوانان و نوجوانانی است که دچار ناتوانی های جسمی یا ذهنی هستند .مهیار پیله ورجاوید ورزشکار گیلانی ۱۵ سال سن دارد و دچار عارضه کروموزومی سندروم داون است .

شناگر لاهیجانی

ارسال دیدگاه

کسب درآمد