کد خبر: 58054

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۰۴ - ۱۵:۳۰

در نشست هیئات ورزشی املش بیان شد:گسترش ورزش همگانی، تخصیص اعتبار برای زیرساخت ورزشی شهرستان

عصر دیروز نشست هیئات ورزشی شهرستان املش با حضور فرماندار و نماینده شهرستان در سالن جلسات فرمانداری املش برگزار گردید. به گزارش خبرنگار املش ما عصر دیروز سالن جلسات فرمانداری املش میزبان هیئات ورزشی این شهرستان بود . در این جلسه هر کدام از مسئولین هیئات ورزشی به گزارش عملکرد هیئتی خود پرداختند و موفقیت […]

عصر دیروز نشست هیئات ورزشی شهرستان املش با حضور فرماندار و نماینده شهرستان در سالن جلسات فرمانداری املش برگزار گردید.

هیئات ورزشی املشبه گزارش خبرنگار املش ما عصر دیروز سالن جلسات فرمانداری املش میزبان هیئات ورزشی این شهرستان بود .

در این جلسه هر کدام از مسئولین هیئات ورزشی به گزارش عملکرد هیئتی خود پرداختند و موفقیت ها و مشکلات شان را بیان داشتند.

رهبری املشی نماینده شهرستان رودسر و املش توسعه ورزش را در سطح شهرستان خواستار شد و گفت: اداره ورزش و جوانان باید سند توسعه ورزش  را برای شهرستان تهیه نماید .

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم در کمیته برنامه ریزی شهرستان (سال جاری) اعتباری را برای ورزش تخصیص دهیم و از برنامه های ورزشی شهرستان حمایت کنیم .

رهبری املشی افزود : برای همه رشته های ورزشی نمیتوان یکجا برنامه ریزی نمود ولی میتوان در سه یا چهار رشته بصورت جد حمایت تا قهرمانان املشی در میادین کشوری بدرخشند.

اسداله تابار در ادامه جلسه با بیان اینکه زیرساخت های ورزشی نیازمند حمایت مسئولین را دارد، افزود: استعدادهای زیادی در این شهرستان حضور دارند که نیازمند توجه و حمایت هستند.

رئیس اداره ورزش و جوانان املش اظهار داشت: نباید در بحث ورزش سلیقه ای برخورد شود و از همه افرادی که در حوزه ورزش حضور دارند چه آنهایی ساکن شهرستانند و چه آنها در خارج از شهرستان ساکنند باید کمک گرفت و با توجه به امکانات پله های ترقی در ورزش را طی نمود.

وی از کسب مقام قهرمانی تیم فوتسال روستایی شهرستان املش در مسابقات استان خبر داد و افزود: این مسابقات با حضور چهار تیم در مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) برگزار شده بود و تیم املش موفق به راهیابی به مسابقات کشوری شد.

در شهرستان املش بیش از ۲۶۰۰ ورزشکار بیمه و سازماندهی شده اند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد