کد خبر: 57957

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۰۲ - ۱۵:۰۴

مهدی سلحشور:مدافعان حرم تنگه احد را نگه داشته اند

مهدی سلحشور گفت: مدافعان حرم تنگه احد را نگه داشته اند و تا آخرین نفس از بارگاه ملکوتی پیام آور فرهنگ عاشورا دفاع می کنند. به گزارش املش ما حاج مهدی سلحشور در حاشیه سفر به گیلان در گفت وگو با خبرنگار «دیارباران» در تشریح نقش مدافعان حرم در سرزمین های اسلامی، اظهار کرد: مدافعان […]

مهدی سلحشور گفت: مدافعان حرم تنگه احد را نگه داشته اند و تا آخرین نفس از بارگاه ملکوتی پیام آور فرهنگ عاشورا دفاع می کنند.

مهدی سلحشوربه گزارش املش ما حاج مهدی سلحشور در حاشیه سفر به گیلان در گفت وگو با خبرنگار «دیارباران» در تشریح نقش مدافعان حرم در سرزمین های اسلامی، اظهار کرد: مدافعان حرم سنگری در بدنه جبهه استکبار جهانی محسوب می شود و در این راستا رشادت های فراوانی را نشان دادند.

وی تصریح کرد: مدافعان حرم با ایثار و فداکاری های خود به عنوان رزمندگان حریم ولایت در اوج غربت موفق بودند و از حرم حضرت زینب (س) پاسداری می کنند.

این مداح اهل بیت(ع) بیان کرد: مدافعان حرم پاسداری از حریم ولایت را در نبرد با دشمن و در شرایط سخت و طاقت فرسا انجام می دهند.

سلحشور در خاتمه خاطرنشان کرد: مدافعان حرم به عنوان مدافعان حریم پیامبر گرامی اسلام(ص) مردان خدا و رزمندگان جبهه استکبار ستیزی هستند و تا آخرین نفس از بارگاه ملکوتی پیام آور فرهنگ عاشورا دفاع می کنند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد