کد خبر: 57952

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۰۲ - ۱۴:۵۶

درکمسیون موادمخدراملش بیان شد؛ایجادفضای کسب و کار واشتغال موجب کاهش اعتیاد میگردد

عصر روز گذشته اعضا کمسیون مواد مخدر شهرستان املش از اداره زندان های رودسر و املش بازدید نمودند. به گزارش خبرنگار املش ما ، عصر روز گذشته فرماندار و دیگر اعضای کمسیون مواد مخدر املش از اداره زندانهای شهرستان رودسر و املش بازدید و از مشکلات زندانیان مطلع شدند. دراین دیدار تهمن ریاست زندان رودسر […]

عصر روز گذشته اعضا کمسیون مواد مخدر شهرستان املش از اداره زندان های رودسر و املش بازدید نمودند.

دیدار فرماندار املش از زندان رودسربه گزارش خبرنگار املش ما ، عصر روز گذشته فرماندار و دیگر اعضای کمسیون مواد مخدر املش از اداره زندانهای شهرستان رودسر و املش بازدید و از مشکلات زندانیان مطلع شدند.

دراین دیدار تهمن ریاست زندان رودسر ضمن خوش آمدگویی به اعضای کمسیون، از حمایت های فرماندار شهرستان املش تقدیر نمود .

وی افزود : برطرف کردن مشکلات زندانیان و بازگشت دوباره آنها به جامعه نیازمند حمایت مسئولین و فرهنگ سازی توسط دستگاه های فرهنگی است .

فرماندار املش نیز در ادامه این جلسه مهمترین عامل اعتیاد را عدم اشتغال دانست و گفت:۶۴ درصد از معتادان شهرستان املش متاهل اند و ۵۲ درصد از معتادان دارای خانواده‌های چهار تا پنج نفری می باشند.

مهدی جعفری حمایت از انجمن‌های مردم‌ نهاد در چارچوب قانون و برگزاری جلسه‌های آگاهی‌ بخشی درجهت کاهش اعتیاد در جامعه راموثر دانست و افزود :باید فضای کسب و کار برای ایجاد اشتغال و رهایی از فقر که موجب کاهش اعتیاد میشود راتقویت نمود.

در پایان این دیدار اعضای کمسیون با زندانیان دیدار نمودند.

دیدار فرماندار املش از زندان رودسر1 دیدار فرماندار املش از زندان رودسر2

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد