کد خبر: 57943

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۰۱ - ۱۹:۲۴

تأسیس بزرگترین بیمارستان هسته‌ای کشور

رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان از ساخت بزرگترین بیمارستان جامع هسته‌ای در کشور در آینده خبر داد. به گزارش املش ما  به نقل از فارس، علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان، صبح امروز در همایش ملی سازمان‌های مردم‌نهاد سلامت که در سالن برج میلاد برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: تمامی این دستاوردها […]

رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان از ساخت بزرگترین بیمارستان جامع هسته‌ای در کشور در آینده خبر داد.

صالحیبه گزارش املش ما  به نقل از فارس، علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان، صبح امروز در همایش ملی سازمان‌های مردم‌نهاد سلامت که در سالن برج میلاد برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: تمامی این دستاوردها مرهون هدایت‌ها و نقش‌آفرینی‌های رهبر معظم انقلاب بوده است.

رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه بنده از ابتدای تولد این کار، یعنی حدود ۱۲ سال قبل تا کنون در این حوزه حضور داشته‌ام، گفت: آقای روحانی به عنوان فردی متخصص از ابتدا به این مسئله ورود پیدا کرده‌اند و می رفتند تا این موضوع را حل کنند اما تقدیر نشد و تقدیر این بود که این دستاورد زمانی حاصل شود که عزت ایران بیش از پیش تامین شود.

صالحی در ادامه سخنان خود گفت: با آقای روحانی و همچنین وزارت بهداشت تصمیم گرفتیم بزرگترین بیمارستان جامع هسته‌ای را در کشور بنیان بگذاریم؛ این بیمارستان گویای این حقیقت خواهد بود که فناوری هسته‌ای منوط بر سانتریفیوژ و رآکتور اراک نیست و چالشی بود که دیگران به وجود آوردند و امیدواریم هرچه زودتر این خبر خوش را داشته باشیم.

صالحی در همین راستا یادآور شد: نزدیک به هزار میلیارد تومان این بیمارستان هزینه خواهد داشت و شاید نمونه‌ای از آن در غرب آسیا نباشد و بسیاری از بیماری های صعب العلاج را درمان خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد