کد خبر: 57918

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۰۱ - ۱۴:۰۷

فایبوس عامل وارد کننده ایذر در راه ایران

لوران فابیوس نخست وزیر سابق فرانسه و وزیر امور خارجه فعلی فرانسه که در طول مذاکرات به پلیس بد شهره بود حالا عزم سفر به تهران کرده است . به گزارش املش ما به نقل از «مریان خبر» ، سفر فایبوس به ایران را می تواند از چند منظر بررسی کرد ۱ – نام فابیوس برای […]

لوران فابیوس نخست وزیر سابق فرانسه و وزیر امور خارجه فعلی فرانسه که در طول مذاکرات به پلیس بد شهره بود حالا عزم سفر به تهران کرده است .

فابینوسبه گزارش املش ما به نقل از «مریان خبر» ، سفر فایبوس به ایران را می تواند از چند منظر بررسی کرد

۱ – نام فابیوس برای ایرانیان با خاطره بد بیماری ایذر تلاقی می شود . در زمان نخست وزیری وی بود که خون های آلوده وارد بازار جهانی و بازار ایران گردید .
این فراورده های آلوده در ایران براساس آمار غیر رسمی موجب مرگ ۳۰۰ هموطن ایرانی گردید با اثبات کوتاهی شرکت فرانسوی در تولید محصول سالم، سایر کشورها نسبت به دریافت غرامت از این شرکت اقدام کرده و توانستند خسارات خود را دریافت کنند . در این میان و با وجود تلاش‌های انجام شده از سوی مسئولان و خانواده قربانیان پرونده، ایران تنها کشوری است که هنوز موفق به دریافت خسارت خود از شرکت مریو نشده است
۲- در این دور مذاکرات پلیس بد مذاکرات با نام فرانسه و فابیوس عجین شده بود پلیس بد مذاکرات هسته ای کشورمان! در روزهایی که لحظه به لحظه فشار مذاکرات هسته ای و رسیدن به توافق هسته ای در وین به اوج خود می رسد، “لوران فابیوس” وزیر خارجه فرانسه با سفر به فلسطین اشغالی نقش پلیس بد را به خوبی بازی کرد.
۳- در چند سال گذشته با رکود اقتصادی در اورپا شرکت های خودرو سازی اورپایی به شدت ضرر کرده اند و با تحریم ایران دست این شرکت ها از بازار پر سود ایران بازماند .
از جمله این شرکت ها گروه خودروسازی پژو بود که با ضرر های هنگفت از یک شرکت درجه یک خودروسازی به یک شرکت درجه دو و سه تنزل پیدا کرد و بیشتر به یک شرکت قطعه سازی تبدیل گردید.
حال باید ببینیم در هفته آینده فابیوس برای کدام امر به ایران میاد ، پرداخت غرامت به قربانیان خون های آلوده ، حذف پلیس بد و یک شریک خوب یا تلاش برای نجات شرکت های ورشکته خودروسازی فرانسه .

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد