کد خبر: 57913

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۰۱ - ۱۴:۰۳

فرمانده قرارگاه کوثر خاتم الانبیاء سپاه: گیلان به ۲۴۰۰ مسجد نیاز دارد

فرمانده قرارگاه کوثر خاتم الانبیاء سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اولویت های این قرارگاه در استان گیلان گفت: گیلان به احداث دو هزار و ۴۰۰ مسجد نیاز دارد. به گزارش املش ما ، مساجد در راستای ارتقاء سطح معنوی و فرهنگی مردم تاثیر بسزایی دارند، افزود: بی توجهی به ساخت مساجد در کشور، […]

فرمانده قرارگاه کوثر خاتم الانبیاء سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اولویت های این قرارگاه در استان گیلان گفت: گیلان به احداث دو هزار و ۴۰۰ مسجد نیاز دارد.

سردار حزنیبه گزارش املش ما ، مساجد در راستای ارتقاء سطح معنوی و فرهنگی مردم تاثیر بسزایی دارند، افزود: بی توجهی به ساخت مساجد در کشور، نشانه عقب ماندگی فرهنگی است و مهمترین اولویت قرارگاه سازندگی قرب کوثر سپاه در گیلان مسجد سازی و محرومیت زدایی است.

سردار حزنی تعداد مساجد کشور را ۷۰ هزار مسجد اعلام کرد و گفت: گیلان به احداث دو هزار و ۴۰۰ مسجد نیاز دارد و با توجه به نقشی که مساجد در حل مشکلات جامعه دارند، ساخت مساجد در اولویت کاری قرارگاه ها قرب کوثر قرار دارد.

به گفته وی در شهرستان رودسر بیش از ۴۰ مسجد توسط سپاه ساخته شده که این تعداد باید افزایش یابد.

فرمانده قرارگاه کوثر خاتم الانبیاء سپاه با تاکید بر اینکه موفقیت هر ارگانی به همکاری و کمک به مردم وابسته است، گفت: سپاه این آمادگی را دارد که به مردم کمک کرده و برای رفع محرومیت ها اقدام کند./مهر

ارسال دیدگاه

کسب درآمد