کد خبر: 57906

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۰۱ - ۱۳:۵۶

نماینده مردم رشت: آمار ارائه شده درباره کاهش بیکاری در گیلان نادرست است

جبار کوچکی نژاد گفت که آمارهای ارائه شده در زمینه کاهش نرخ بیکاری در استان درست نیست. عده‌ای بیکار می‌شوند و عده دیگری به جای آنها سرکار می‌روند و اگر آقای استاندار بتواند بدون این که کسی اخراج شود شخص دیگری را سر کار ببرد، موفقیت محسوب می‌شود. به گزارش املش ما جبار کوچکی‌نژادبا بیان […]

جبار کوچکی نژاد گفت که آمارهای ارائه شده در زمینه کاهش نرخ بیکاری در استان درست نیست. عده‌ای بیکار می‌شوند و عده دیگری به جای آنها سرکار می‌روند و اگر آقای استاندار بتواند بدون این که کسی اخراج شود شخص دیگری را سر کار ببرد، موفقیت محسوب می‌شود.

کوچکی نژادبه گزارش املش ما جبار کوچکی‌نژادبا بیان این‌که آمارهای ارائه شده در زمینه کاهش نرخ بیکاری در استان درست نیست، اظهار داشت: عده‌ای بیکار می‌شوند و عده دیگری به جای آنها سرکار می‌روند و اگر آقای استاندار بتواند بدون این که کسی اخراج شود شخص دیگری را سر کار ببرد، موفقیت محسوب می‌شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که آمارهای دولت در مورد تورم با حقیقت فاصله بسیار دارد، افزود: دولت همه جا اعلام می‌کند که سطح تورم پایین آمده، در صورتی که زندگی مردم این را نشان نمی‌دهد.

کوچکی‌نژاد افزود: بحث بیکاری افراد دارای تخصص و تحصیل‌کرده از جمله نیازهای اساسی مردم گیلان است که واقعا” مردم را تحت فشار قرار داده است و می‌تواند باعث دل‌سردی مردم از تحصیل شود که در نتیجه مشکلات زیادی را به همراه دارد.

این نماینده مجلس گفت: درآمد مردم بسیار پایین است و همین‌طور که کاملا” قابل مشاهده است، مردم در روستاها درآمد بسیار پایینی دارند و در فقر و شرایط سختی زندگی می‌کنند و زندگی برای اقشار متوسط و سطح پایین جامعه سخت شده که این باعث تاسف است.

وی با اشاره به این‌که در بخش کشاورزی باید به کشت دوم اهمیت بیشتری داده شود، گفت: باید کشت دوم را توسعه دهیم، چون هم برنج حاصله از کشت دوم مرغوبیت بیشتری دارد هم این کار اقتصاد خانوار کشاورز را ترقی می‌دهد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در بحث گردشگری باید زیر ساخت‌ها را توسعه دهیم تا ماندگاری مسافران را بیشتر کنیم و حضور گردشگران بیشتری را شاهد باشیم، اظهار کرد: باید به صنعت بها داده شود تا باعث پیشرفت شود تا به تولید برسیم./تسنیم

ارسال دیدگاه

کسب درآمد