کد خبر: 57888

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۳۱ - ۲:۰۸

انتشار راهنمای سفر زیارتی حج تمتع ۹۴

سازمان حج و زیارت راهنمای سفر زیارتی حج تمتع ۹۴ شامل دانستنیهای ضروری حجاج را منتشر کرد. به گزارش املش ما به نقل از مهر، کتابچه راهنمای سفر زیارتی حج تمتع سال ۹۴ شامل دانستنیها و نکات ضروری قابل استفاده برای زائران حج تمتع امسال به همت روابط عمومی سازمان حج و زیارت منتشر شد. […]

سازمان حج و زیارت راهنمای سفر زیارتی حج تمتع ۹۴ شامل دانستنیهای ضروری حجاج را منتشر کرد.

حجبه گزارش املش ما به نقل از مهر، کتابچه راهنمای سفر زیارتی حج تمتع سال ۹۴ شامل دانستنیها و نکات ضروری قابل استفاده برای زائران حج تمتع امسال به همت روابط عمومی سازمان حج و زیارت منتشر شد.

بر اساس این گزارش این کتابچه راهنما که به زودی در میان بخشی از زائران حج امسال با رویکرد علمی، توزیع خواهد شد، شامل اطلاعاتی در خصوص شرح وظایف سازمان حج و زیارت و دستگاه های اجرایی همکار و همچنین شرح وظایفی از عوامل اجرایی و عوامل کاروان های حج امسال است.

این گزارش می‌افزاید : کتابچه راهنمای سفر زیارتی حج تمتع ۹۴ توضیحاتی در خصوص هزینه سفر، هشدارهایی در خصوص به همراه داشتن مواد مخدر، امنیت در سفر، خدمات بهداشتی و درمانی به زائران ، بیمه زائران، تدارکات و تغذیه در حج، اسکان و حمل و نقل زائران در سفر معنوی حج، خدمات امداد و راهنمایی زائران و طرح قربانی را در اختیار زائران حج امسال قرار می دهد.

نکات و تذکرات در خصوص خرید سوغات در عربستان و نحوه تماس با ایران و فهرستی از شماره تلفنهای ضروری برای زائران از دیگر بخش های این کتابچه راهنما است.

گفتنی است نقشه اماکن متبرکه شهرهای مقدس مکه مکرمه و مدینه منوره در بخش انتهایی این کتابچه آورده شده است.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد