کد خبر: 57863

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۳۰ - ۱۵:۴۸

فرماندار املش در دیدار با خانواده شهید:پشتوانه توافقات هسته ای اخیر خانواده شهدا هستند

شهید نجفی روشن در بهار سال ۸۴ در درگیری اشرار مواد مخدر در گلوگاه چابکسر به درجه رفیع شهادت رسید. به گزارش خبرنگار املش ما عصر دیروز مسئولین شهرستان املش با حضور در منزل شهید نجفی روشن یاد و خاطره وی را گرامیداشتند. فرماندار املش در این دیدار گفت: همه مان مدیون شهدا هستیم و […]

شهید نجفی روشن در بهار سال ۸۴ در درگیری اشرار مواد مخدر در گلوگاه چابکسر به درجه رفیع شهادت رسید.

شهید نجفیبه گزارش خبرنگار املش ما عصر دیروز مسئولین شهرستان املش با حضور در منزل شهید نجفی روشن یاد و خاطره وی را گرامیداشتند.

فرماندار املش در این دیدار گفت: همه مان مدیون شهدا هستیم و اعتقاد داریم هرچه داریم و در آینده به آن میرسیم از جانفشانی های این بزرگان است که این کشور را از گزند حوادث بدور داشته است.

مهدی جعفری پشتوانه توافقات هسته ای اخیر را خانواده شهدا دانست و افزود: اگر حمایت های خانواده شهدای گرانقدر ما نبود کشور انچنان که باید توسعه یافته نمیشد . امیدواریم با مجاهدت هایی که با هدایت رهبری انجام میگیرد به قله های دینی و اخروی برسیم.

از نکات جالب توجه که مسئولین را تحت تاثیر قرارداد پرورش بوقلمون توسط همسر شهید در حیاط خانه اش بود که میگفت: در راستای اقتصاد مقاومتی برای هزینه های خانه ام اقدام به این فعالیت نموده ام.

دیدار مسئولین با خانواده شهید  نجفی دیدار مسئولین با خانواده شهید  نجفی2 دیدار مسئولین با خانواده شهید  نجفی1 فرماندار املش و تاور بوقلمون توسط همسر شهید نجفی

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد