کد خبر: 57848

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۳۰ - ۱:۰۳

من یک جوان ایرانی ام

بهاره مقدم در آخرین به روز رسانی وبلاگ در امتداد صبح نوشت: من یک جوان ایرانی ام، همان که غرب در رسانه های مغرض بی بنیادش، مراو خاندانم را تروریست میخواند اما حامیان قسم خورده اش یا در فلسطین وحشی گری میکنند یا یمن را به آتش می کشند یا سوریه و عراق را به […]

بهاره مقدم در آخرین به روز رسانی وبلاگ در امتداد صبح نوشت: من یک جوان ایرانی ام، همان که غرب در رسانه های مغرض بی بنیادش، مراو خاندانم را تروریست میخواند اما حامیان قسم خورده اش یا در فلسطین وحشی گری میکنند یا یمن را به آتش می کشند یا سوریه و عراق را به خون می بندند.

پرچم ایرانمن همانی ام که به هزار ترفند میخواهند متحجرم نشان دهند اما یا در المپیادهای علمی درخشیده ام یا در عرصه های ورزشی پرچمم را بر بلندترین قله های افتخار به اهتزاز در آورده ام و با ایمان و عملم ادعاهای پوچشان را رسوا ساخته ام.

من یک دختر جوان محجبه ایرانی ام. همانی که برایم دل میسوزانند و از آزادی های نداشته ام مرثیه ها می خوانند. از نرفتنم به ورزشگاه گرفته تا گرمای طاقت فرسای تابستان که به زعم آن ها “مجبورم” پوشیده باشم چون نظام “وادارم” کرده به سلب آزادی!

و در باور ساده انگارانه آنان لاقیدی و آزادی مترادفند! و اگر چه خود نیک میدانند جوان ایرانی با شورو و شعور، لذت جوانی را درپس آیین های مقدسش درک می کند اما بیمناکند از این باور بنیادین که در میان ما جوانه می زند.

این که سال هاست علیه ما دسیسه می چینند و توطئه می کنند وخدعه میرانند اما ما هرروز پرفروغ تر از دیروز افتخار می آفرینیم، با آرمان های نظاممان همذات پنداری می کنیم، رهبر و ارزش هامان را عاشقانه پاسداری می کنیم و اسلام ناب را میراث داریم.

اگر شورو نشاط برای شما در کفرو الحادو کاباره ها و ابتذال هاتان معنا می شودو ما مشتی جوانِ افسرده ی جهان سومیِ متحجریم! کافی است یک نگاه ساده به آمار های خودکشی و امید به زندگی و موفقیت های علمی و ورزشی مان بیندازید تا بدانید ما در اعتکاف ها و راهیان نور ها و شب احیاها و نیمه شعبان ها غم و شادی، بغض و شعف، شورو شعورمان در هم است. ما سال هاست یاد گرفته ایم از تحریم و تهدیدو تخریب فرصت بسازیم! گواهی بخواهید اینک گواه! همین جوانانی که چون سرو ایستاده اند  تا ایران اسلامی همانی شود که آرزوی امام راحل و شهدامان بود.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد