کد خبر: 57777

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۲۷ - ۱۵:۵۷

امام جمعه لاهیجان:شورای نگهبان نسبت به فتنه گران و دنیادوستان با حساسیت بیشتری برخورد کند

امام جمعه لاهیجان در خطبه های عیدفطر با بیان اینکه شورای نگهبان نسبت به دنیادوستان و فتنه گران با حساسیت بیشتری برخورد کند گفت:مجلسی که محل قانون گذاری بود گاهی دل رهبری،متدینین و خانواده شهدا را خون می کرد. به گزارش املش ما حجت الاسلام احمدعبدالله زاده در خطبه های نماز عیدفطر لاهیجان با بیان […]

امام جمعه لاهیجان در خطبه های عیدفطر با بیان اینکه شورای نگهبان نسبت به دنیادوستان و فتنه گران با حساسیت بیشتری برخورد کند گفت:مجلسی که محل قانون گذاری بود گاهی دل رهبری،متدینین و خانواده شهدا را خون می کرد.

امام جمعه لاهیجانبه گزارش املش ما حجت الاسلام احمدعبدالله زاده در خطبه های نماز عیدفطر لاهیجان با بیان اینکه یکی از درس های ماه مبارک رمضان کمک به فقیران است افزود:در اسلام به مسلمانان امرشده که در روز عید فطر ،زکات فطریه پرداخت کنیم.

وی در ادامه با اشاره به سالروز تاسیس شورای نگهبان با بیان اینکه یکی از وظایف این شورا نظارت بر قانون است افزود:یکی دیگر از وظایف شورای نگهبان نظارت بر انتخابات است.

عبدالله زاده با بیان اینکه چون انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان را در پیش داریم نظارت و حساسیت شورای نگهبان باید در این باره بیشتر شود افزود: از شورای نگهبان انتظار می رود با عناصری که در فتنه ۸۸ امتحان خوبی پس ندادند و اسلامیت و جمهوریت نظام را زیر سوال بردند هیچ گونه مسامحه ای نشود.

وی با بیان اینکه انتظار ملت ایران هم این است و امروز فتنه مدرن پیش بینی می شود افزود:برخی در اقصی نقاط این کشور ممکن است بعضی حرفهای فتنه گران را تکرار کنند و این وظیفه نظارت شورای نگهبان را سنگین تر می کند.

حجت الاسلام عبدالله زاده بابیان اینکه کسانی که از لحاظ اخلاقی و دنیادوستی مشکلاتی دارند نمی توانند بر مسند مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان قرار گیرند افزود:چون دود این موضوع در نهایت به چشم ملت خواهد رفت.

وی افزود: مجلسی که محل قانون گذاری و نظارت بر اجرای قانون بود گاهی اوقات دل رهبر، متدین و خانواده شهداء را خون می کرد.

امام جمعه لاهیجان در ادامه با بیان اینکه به جوانان سفارش می کنم فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در بین دانشجویان را چندین بار مطالعه کنند افزود:اسلام رحمانی تعریف جدیدی بود که مقام معظم رهبری به آن اشاره داشتند.

حجت الاسلام عبدالله زاده در پایان با بیان اینکه اسلام رحمانی راهبرد لیبرالیسم است با اشاره به اینکه این اسلام در مقابل اسلام ناب قرار می گیرد افزود:این اسلام می گوید در مقابل فساد مستکبران ،هجمه های فرهنگی دشمن سکوت کنیم چون اسلام دین مهربانی است و این اسلامی است که در کنار اسلام آمریکایی قرار می گیرد./لاهیجان

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد