کد خبر: 57745

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۲۷ - ۱۳:۰۳

رئیس آموزش و پرورش املش در صفوف نمازعیدفطر رودسر+عکس

صبح امروز نماز عیدفطر شهر رودسر در مسجد ملاامیرای این شهر برگزار شد که حضور قربان احمدی سیاهکلرودی رئیس آموزش و پرورش شهرستان املش در این مراسم به چشم می خورد. به گزارش خبرنگار املش ما ،چندهفته ایست که موضوع بومی بودن شهردار املش سرزبانها قرارگرفته ومنتقدین تخصص را فدای بومی بودن فرد مینمایند و […]

صبح امروز نماز عیدفطر شهر رودسر در مسجد ملاامیرای این شهر برگزار شد که حضور قربان احمدی سیاهکلرودی رئیس آموزش و پرورش شهرستان املش در این مراسم به چشم می خورد.

به گزارش خبرنگار املش ما ،چندهفته ایست که موضوع بومی بودن شهردار املش سرزبانها قرارگرفته ومنتقدین تخصص را فدای بومی بودن فرد مینمایند و بجای اینکه از تخصص وی پرسش شود، در جامعه از بومی بودن وی صحبت به میان می آید زیرا که خیلی ها در این شهر جز مدیران بومی هستند ولی نتوانستند در خدمت گذاری به مردم موفق باشند.

قربان احمدی سیاهکلرودی مدیر آموزش و پرورش املش، یکی از مدیرانی است که بانگاه تخصص به املش آمده  و مورد حمایت بسیاری از حامیان بومی بودن شهردار است و امروز در نماز عیدفطر رودسر حضور پیدا نمود.

حال باید از این دوستان پرسید آیا وقتی که شبانه تصمیم به تغییر مدیرآموزش و پرورش املش نمودید نگاه شما تخصص بود یا بومی بودن؟!!!

رئیس آموزش و پرورش املش

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد