کد خبر: 57738

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۲۶ - ۲۲:۱۵

عربستان در روز عید صنعاء را بمباران کرد

عربستان سعودی پس از کشتار مردم بی‌گناه یمن در ماه مبارک رمضان، صبح روز عید فطر نیز مناطق مختلف یمن از جمله فرودگاه صنعاء را بمباران کرد به گزارش املش ما به نقل از نسیم، المیادین گزارش داد: جنگنده‌های عربستان سعودی در صبح روز عید فطر، پایگاه هوایی “الدیلمی” یمن در فرودگاه صنعاء را بمباران […]

عربستان سعودی پس از کشتار مردم بی‌گناه یمن در ماه مبارک رمضان، صبح روز عید فطر نیز مناطق مختلف یمن از جمله فرودگاه صنعاء را بمباران کرد

بمباران شدید صنعا توسط جنگنده‌های سعودیبه گزارش املش ما به نقل از نسیم، المیادین گزارش داد: جنگنده‌های عربستان سعودی در صبح روز عید فطر، پایگاه هوایی “الدیلمی” یمن در فرودگاه صنعاء را بمباران کردند.

جت‌های عربستان شب گذشته پس از اعلام عید سعید فطر در عربستان و یمن، مناطق مختلف دو استان “اب” و “صعده” را بمباران کردند که در پی آن چندین نفر از مردم بی گناه یمن کشته و زخمی شدند.

شبکه تلویزیونی المسیره یمن گزارش داد که سه نفر از جمله یک زن و یک کودک در حملات دیشب به استان صعده شهید شدند و مقبره شهداء در منطقه رضمه استان اب صبح امروز هدف حملات جنگنده های سعودی قرار گرفت.

جنگنده های عربستانی طی ۲۴ ساعت گذشته همچنین مناطق التواهی، کریتر،خور مکسر ،معلّا و بیمارستان صهیب در التواهی را به شدت بمباران کردند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد