کد خبر: 57735

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۲۶ - ۲۲:۱۳

” Angry Birds ۲ ” در راه است

همیشه نسخه جدید بازی پرندگان خشمگین کمی با بحث مواجه بوده. اما حالا در نهایت خبری رسیده که بیان می‌دارد آنچه طی چرخه بروزرسانی‌های پرندگان خشمگین انتظار داریم، قرار است به واقعیت بپیوندد. به گزارش املش ما به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ نمی‌توان به‌راحتی گفت که بازی پرندگان خشمگین یا همان Angry Birds چقدر طرفدار […]

همیشه نسخه جدید بازی پرندگان خشمگین کمی با بحث مواجه بوده. اما حالا در نهایت خبری رسیده که بیان می‌دارد آنچه طی چرخه بروزرسانی‌های پرندگان خشمگین انتظار داریم، قرار است به واقعیت بپیوندد.

Angry Birds ۲به گزارش املش ما به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ نمی‌توان به‌راحتی گفت که بازی پرندگان خشمگین یا همان Angry Birds چقدر طرفدار دارد.هر کسی که فکرش را بکنید از بچه‌های خردسال گرفته تا بزرگسالان و حتی سالمندان این بازی را در سری‌های مختلف انجام داده‌ و می‌دهند.در انواع بازی پرندگان خشمگین قالب‌های بازی و شخصیت‌ها و موارد بسیار متفاوت زیادی وجود دارد و حتی بی انصاف‌ترین نقد کننده بازی‌های موبایلی هم به مفرح بودن و لذت بخش بودن این بازی اذعان داشته و دارند.
Angry Birds ۲ در راه است.

خوشبختانه با وجود انواع مختلفی که از بازی مورد اشاره منتشر شده،تنوع در آن زیاد است و هر بازیکن می‌تواند یکی را به دلخواه انجام دهد.در واقع قرار است سری دوم نسخه اصلی بازی یاد شده منتشر شود که البته هنوز هیچ رابط بازی‌ (Game Play) از آن منتشر نگردیده و فعلا فقط یک تریلر از آن پخش شده است.در تریلر سری دوم پرندگان خشمگین مشخص است که باز هم شاهد یک بازی مفرح و لذت بخش و سرگرم کننده با کلی تغییرات دلپذیر مواجه هستیم که استدیو Ravio برایمان تدارک دیده است.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد