کد خبر: 57697

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۲۵ - ۲۳:۱۴

مراسم وداع با ماه مبارک رمضان در املش برگزار شد

مراسم وداع با ماه مبارک رمضان به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان املش  در کانون معصومیه  برگزار شد. به گزارش خبرنگار املش ما ، همزمان با روزهای پایانی ماه رمضان، مراسم وداع با این ماه مبارک پیش از ظهر امروز با حضور پرشکوه مردم و مسئولین  در کانون معصومیه شهرستان املش برگزار شد. حجت الاسلام […]

مراسم وداع با ماه مبارک رمضان به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان املش  در کانون معصومیه  برگزار شد.

وداع با رمضانبه گزارش خبرنگار املش ما ، همزمان با روزهای پایانی ماه رمضان، مراسم وداع با این ماه مبارک پیش از ظهر امروز با حضور پرشکوه مردم و مسئولین  در کانون معصومیه شهرستان املش برگزار شد.

حجت الاسلام عزیزی در این مراسم اظهار کرد: در روزهای پایانی ماه رمضان از خدا میخواهیم که فیوضات معنوی و برکات این ماه را به ما عنایت کند تا قلبمان پاک و نورانی شود و بدین شکل از این ماه خداحافظی کنیم.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی املش با اشاره به فرازهایی از دعای وداع با ماه رمضان در صحیفه سجادیه افزود: امید است که خداوند متعال از گناهان ما درگذرد در آن روزی که همه مومنان، پیغمبران و ائمه اطهار(ع)  سربلندند و کسانی که توبه نکردند؛ خوار و سرافکنده هستند.

امام جمعه املش در ادامه این جلسه ماه رمضان را یکی از موهبت‌های الهی دانست که همه لحظاتش ارزشمند است به طوری که قرائت یک آیه در این ماه برابر با ختم قرآن در ماه‌های دیگر است.

حجت الاسلام روحانی  تصریح کرد: جدایی از این ماه برای ما سنگین است و معتقدم حتی کسانی که روز شماری می کنند تا این ماه به اتمام برسد از عمق جانشان به ماه رمضان دلبستگی دارند..

در پایان این مراسم به تعدادی از بانوان هدایایی به رسم یادبود اهدا شد.

وداع با ماه رمضان8وداع با ماه رمضان7 وداع با ماه رمضان2وداع با ماه رمضان6 وداع با ماه رمضان4وداع با ماه رمضان3 وداع با ماه رمضان1وداع با ماه رمضان

 

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1

کل نظرات :1

  • رضا - املش

    تاریخ : ۲۶ - تیر - ۱۳۹۴

    انتظار می رود متولیان سازمان تبلیغات اسلامی تمهیداتی اتخاذ نمایند تا حضور مردم مسلمان در بعد از ماه مبارک رمضان در مساجد شهر املش پررنگ تر شود . متاسفانه اغلب مساجد مرکزی شهر املش به دلیل نداشتنم روحانی وامام جماعت با سواد و سخنور به حالت نیمه تعطیل بوده و پویائی و جنب و جوش لازم در امورات مذهبی را ندارند .


    پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد