کد خبر: 57694

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۲۵ - ۲۲:۱۰

عضو شورای رشت قهرمان جام رمضان گیلان شد+ تصاویر

رقابت های جام فوتسال رمضان گیلان با عنوان ” یادواره شهدای نیروی دریایی ارتش” در سالن ملوان جوان رشت پایان یافت. به گزارش املش ما به نقل از صبح مشرق، شامگاه چهارشنبه رقابت های جام فوتسال رمضان گیلان با عنوان ” یادواره شهدای نیروی دریایی ارتش” در سالن ملوان جوان رشت پایان یافت. در این […]

رقابت های جام فوتسال رمضان گیلان با عنوان ” یادواره شهدای نیروی دریایی ارتش” در سالن ملوان جوان رشت پایان یافت.

عباس صابربه گزارش املش ما به نقل از صبح مشرق، شامگاه چهارشنبه رقابت های جام فوتسال رمضان گیلان با عنوان ” یادواره شهدای نیروی دریایی ارتش” در سالن ملوان جوان رشت پایان یافت.

در این رقابتها ۲۴ تیم گیلانی به رقابت پرداختند که تیم فوتسال “مرگ بر آمریکای ویسرود” توانست با پیروزی مقابل رقبا به مقام قهرمانی این دوره از رقابت ها برسد.

تیم فوتسال نوید فاطمیه نیز به عنوان نایب قهرمانی رسید و تیم شورای شهر سوم و زرین سنگر به مقام چهارم این رقابت ها دست یافت، بیش از ۱۴ هزار فوتسال دوست گیلانی در ۲۰ شب به ورزشگاه ملوان جوان رشت آمدند و تیمهای محبوب خود را تشویق کردند.

از نکات قابل توجه این رقابتها حضور مجید رجبی ویسرودی عضو هیئت رئیسه شورای شهر رشت در تیم فوتسال “مرگ بر آمریکای ویسرود” با شماره ۷ و بازوبند کاپیتانی بود که این تیم توانست قهرمان این رقابتها شود.

عباس صابر رئیس شورای شهر رشت، ولی اله عظمتی فرماندار سابق مرکز گیلان، محبی عضو شورای عالی استانها، باقری خطیبانی نایب رئیس شورا و مهندس فرزین کاظمی رئیس هیئت بدمینتون رشت از جمله حاضران در مراسم اختتامیه جام رمضان گیلان بودند.

تیم فوتسال و فوتبال “مرگ بر آمریکای ویسرود” از تیمهای باسابقه گیلان در شهرستان شفت است که پس از پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان تیم فوتبال منتخب ویسرود شفت تشکیل شده است.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد