کد خبر: 57668

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۲۵ - ۱۵:۰۲

اکران فیلم «رستاخیز» به تعویق افتاد

سازمان سینمایی اعلام کرد فیلم سینمایی «رستاخیز» که امروز روی پرده رفته بود، اکرانش متوقف شود. به گزارش املش ما به نقل از مهر، سازمان سینمایی با انتشار اطلاعیه ای بر تصمیم همیشگی مدیران و فعالان عرصه سینما مبنی بر رعایت شان و جایگاه جامعه مرجعیت و روحانیت محترم تاکید و اعلام کرد همین روال […]

سازمان سینمایی اعلام کرد فیلم سینمایی «رستاخیز» که امروز روی پرده رفته بود، اکرانش متوقف شود.

رستاخیزبه گزارش املش ما به نقل از مهر، سازمان سینمایی با انتشار اطلاعیه ای بر تصمیم همیشگی مدیران و فعالان عرصه سینما مبنی بر رعایت شان و جایگاه جامعه مرجعیت و روحانیت محترم تاکید و اعلام کرد همین روال در خصوص اکران عمومی فیلم رستاخیز نیز اعمال خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

فیلم رستاخیز به منظور پاسداشت، عظمت و شکوه حماسه جاوید کربلا و به تصویر کشیدن این واقعه بی مثال تاریخ بشری توسط جمعی از هنرمندان و سینماگران متعهد و ممتاز سینمای ملی تولید و در جدول اکران سینماهای کشور قرار گرفت.

این فیلم که با نیت تقویت تولید فیلم دینی و استفاده از هنر سینما برای جاودانه کردن حادثه عاشورا تولید شد از بدو امر تاکنون در محافل مختلف فرهنگی و دینی در معرض آرا و دیدگاه های صاحبان درک و درد دین قرار گرفته و با استقبال کارگردان محترم فیلم از منظر تاریخی و روایی با اصلاحات چندی مواجه شد که اصلاحات اعمال شده نیز مورد تایید بسیاری از صاحبنظران قرار گرفت.

اما نظر به رعایت جایگاه و شان مراجع عظام تقلید و عالمان شاخص دینی یادآوری می کنیم که اکران فیلم رستاخیز تا تامین نظر برخی از مراجع بزرگوار تقلید به تعویق می افتد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد