کد خبر: 57649

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۲۵ - ۱۴:۲۱

شب گذشته در لاهیجان؛بی احتیاطی های سریالی جان پدر جوان را گرفت

شامگاه امروز میدان شهداء لاهیجان شاهد تصادف راکب موتورسیکلت با ماشین آب پاش شهرداری لاهیجان بود که منجر به فوت راکب موتورسیکلت شد. به گزارش املش ما به نقل از لاهیجان شاهدان عینی حاضر در صحنه تصادف با شرح این ماجرا به خبرنگار «لاهیجان» گفتند:ساعت ۲۲ امشب(چهارشنبه۲۴تیر) یک دستگاه موتور سیکلت به علت از دست […]

شامگاه امروز میدان شهداء لاهیجان شاهد تصادف راکب موتورسیکلت با ماشین آب پاش شهرداری لاهیجان بود که منجر به فوت راکب موتورسیکلت شد.

تصادف لاهیجانبه گزارش املش ما به نقل از لاهیجان شاهدان عینی حاضر در صحنه تصادف با شرح این ماجرا به خبرنگار «لاهیجان» گفتند:ساعت ۲۲ امشب(چهارشنبه۲۴تیر) یک دستگاه موتور سیکلت به علت از دست دادن کنترل براثر بی احتیاطی راننده پراید،به قسمت انتهایی ماشین آب پاش شهرداری لاهیجان برخورد کرد.

این شاهدان با بیان اینکه این موتورسوار براثر بی احتیاطی راننده پراید به علت توقف در خیابان و باز کردن درب خودرو ،کنترل خود را از دست داد گفتند: راکب جوان موتورسیکلت که سرعت زیادی هم نداشت ، برای جلوگیری از برخورد با درب پراید کنترل موتور را از دست داد و به زیر ماشین آب پاش در حال حرکت افتاد.

خبرنگار «لاهیجان» با حضور در بیمارستان ۲۲ آبان لاهیجان و گفتگو با اقوام این جوان از وضعیت جسمانی وی اطلاع یافت.

یکی ازحاضران در میان شیون برادر و خواهران مرحوم با اشاره به اینکه امروز فرزند این جوان به دنیا آمد و همسرش هم اکنون در همین بیمارستان بستری است گفت:رفیقم برای خرید لوازم نوزادش رفته بود که بعد از میدان شهداء دچار این حادثه مرگبار شد و الان جنازه اش در سردخانه بیمارستان است.

بی احتیاطی رانندگان خودروهای سواری و گذری که گاهی برای مسافرکشی این حق را برای خود قائلند که در هر کجای خیابان های شهر ترمز کنند،گاهی باعث بروز همچین حوادث ناگواری در امن ترین نقطه شهر لاهیجان از لحاظ تصادفات نیز خواهد شد.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد