کد خبر: 57627

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۲۴ - ۲۲:۰۴

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان معرفی شد

علی پورحسن امروز(۲۴ تیر) با حضور استاندار گیلان به عنوان مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان معرفی شد. به گزارش املش ما علی پورحسن، شاعر، نویسنده و هنرمند توانا و متعهد گیلانی امروز(۲۴ تیر) با حضور استاندار به عنوان مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان معرفی شد. استاندار گیلان در […]

علی پورحسن امروز(۲۴ تیر) با حضور استاندار گیلان به عنوان مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان معرفی شد.

علی پورحسنبه گزارش املش ما علی پورحسن، شاعر، نویسنده و هنرمند توانا و متعهد گیلانی امروز(۲۴ تیر) با حضور استاندار به عنوان مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان معرفی شد.

استاندار گیلان در این مراسم با اشاره به اهمیت نقش کانون در جهت رشد و پرورش فکری و ذوقی کودکان و نوجوانان گفت: انتظار داریم این مرکز به عنوان کانون تولید فکر و اندیشه برای هدایت فکری و پرورش نسل آینده باشد.

گفتنی است، علی پورحسن پیش از این مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری گیلان، مشاور مدیرکل صدا و سیما و مجری برنامه‌های فرهنگی و قرآنی بود. پورحسن همچنین مدیریت مرکز سروش را در کارنامه کاری خود دارد. صاحب امتیاز و مدیرمسئولی هفته نامۀ فردای گیلان و عضویت در خانه مطبوعات، او را به عنوان فردی رسانه ایی نیز معرفی می‌کند.

کتب« اندوه روشن ماه»،« عاشقانه‌های یک ربات» و «مضراب مژگان» از تالیفات وی در عرصه شاعری است. / شبستان

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد