کد خبر: 57550

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۲۳ - ۰:۵۲

لزوم برخورد قاطعانه محیط زیست با آلودگی‌های دریای خزر

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان محیط زیست باید برای حفظ دریا از پساب‌ها و آلودگی‌های شیمیایی قاطعانه برخورد کند. به گزارش املش ما محمدمهدی رهبری املشی با اشاره به اهمیت دریای خزر اظهار کرد: دریای خزر از جمله مکان های گردشگری مهم است که همواره مورد استقبال گردشگران قرار […]

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان محیط زیست باید برای حفظ دریا از پساب‌ها و آلودگی‌های شیمیایی قاطعانه برخورد کند.

رهبری املشیبه گزارش املش ما محمدمهدی رهبری املشی با اشاره به اهمیت دریای خزر اظهار کرد: دریای خزر از جمله مکان های گردشگری مهم است که همواره مورد استقبال گردشگران قرار می‌گیرد.
وی افزود: سازمان محیط زیست باید برای حفظ دریا از پساب‌ها و آلودگی‌های شیمیایی قاطعانه برخورد کند؛ متاسفانه بخشی از آلودگی‌ها به کشورهای همسایه نظیر آذربایجان، ارمنستان و روسیه بستگی دارد و ما باید در روابط بین‌الملل به توافق‌هایی نیز برسیم چراکه این کشورها به دلیل برداشت‌هایی که از منابع نفتی دارند، آلودگی‌هایی نیز وارد دریا می‌کنند.
نماینده مردم رودسر و املش گفت: ما باید سواحل خود را به سهم خود سالم نگه داریم و البته بخش عظیمی از آلودگی‌ها که از کشورهای همسایه است باید مورد توجه بسیار قرار گیرد تا دریای خزر آرام باشد.
رهبری املشی با اشاره به سایت نفتی سردارجنگل بیان کرد: در حال حاضر وزارت نفت توان سرمایه‌گذاری چهار میلیارد دلاری را ندارد؛ ما به دنبال سرمایه‌گذار خارجی هستیم که البته با رفع تحریم‌ها بعضی از کشورها اعلام آمادگی کردند که توجیه اقتصادی قابل توجهی دارند./ایسنا

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد