کد خبر: 57546

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۲۳ - ۰:۴۰

املش آماده پذیرایی از میهمانان تابستانی میشود

مدیرآموزش وپرورش شهرستان املش گفت: ۲۴ سوئیت و کلاس درس در آموزش و پرورش شهرستان املش برای اسکان میهمانان تابستانی پیش بینی و مهیا شده است. به گزارش املش ما قربان احمدی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: علاوه برمرکز خدمات رفاهی آموزش وپرورش شهرستان املش واقع در مرکز این شهر، مدارس شبانه‌روزی فاطمیه در […]

مدیرآموزش وپرورش شهرستان املش گفت: ۲۴ سوئیت و کلاس درس در آموزش و پرورش شهرستان املش برای اسکان میهمانان تابستانی پیش بینی و مهیا شده است.

خوابگاهبه گزارش املش ما قربان احمدی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: علاوه برمرکز خدمات رفاهی آموزش وپرورش شهرستان املش واقع در مرکز این شهر، مدارس شبانه‌روزی فاطمیه در شهر املش، امام جعفر صادق(ع) در شهر رانکوه و دین و دانش ملکوت در ییلاقات بخش رانکوه این شهرستان برای اسکان میهمانان، مسافران و گردشگران فرهنگی و غیرفرهنگی مهیا شده است.

وی با بیان این مطلب که در نوروز امسال ۲۴۸۵ نفر از امکانات ستاد اسکان شهرستان املش بهره‌مند شده‌اند گفت: در مجموع دو سوئیت و ۲۲ کلاس درس، تابستان امسال جهت اسکان، با امکاناتی نظیر تلویزیون، فرش، یخچال، میز ناهارخوری و صندلی تجهیز شده اند که پیش بینی می‌شود همچون تابستان‌های گذشته بیشترین استقبال از مدرسه شبانه‌روزی ییلاقی در روستای ملکوت، مرکز دهستان سمام شود.

مدیر آموزش وپرورش املش افزود: خدمات‌دهی ستاد اسکان املش از اول تیرماه شروع شده است و تا آخر شهریور نیز ادامه دارد و متقاضیان می‌توانند به سه طریق مراجعه به سایت سامانه اسکان فرهنگیان آموزش و پرورش یا مراجعه حضوری به ستاد اسکان واقع در مدرسه فاطمیه یا تماس با ستاد اسکان به شماره ۰۹۱۱۵۰۳۸۹۲۲ برای ثبت نام اقدام کنند و اطلاعات بیشتری را به دست آورند.

احمدی به هزینه استفاده از خدمات ستاد اسکان برای افراد اشاره کرد و تصریح کرد: با توجه به تعداد متقاضیان و نوع مکان اسکان، هزینه دریافتی متفاوت است ولی به صورت عمومی برای خانواده فرهنگیان ۲۲ هزارتومان، خانواده کارکنان دولت ۳۸ هزارتومان و مشاغل آزاد ۶۰ هزار تومان است.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد