کد خبر: 57535

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۲۲ - ۱۹:۳۸

رئیس شورای شهر املش: دوشنبه اعلام نتیجه انتخاب شهردار/اسامی جدید امروز تعرفه میشوند

پس از جلسه پرحاشیه هفته گذشته انتخاب شهردار در املش به سراغ رئیس شورای شهر املش رفتیم و نتیجه انتخاب شهردار را پرسیدیم. اصغر جانعلی پور در پاسخ به سوال خبرنگار املش ما در خصوص زمان انتخاب شهردار گفت: اگر دوستان شورای شهر همراهی بکنند تا دوشنبه هفته آینده شهردار مشخص خواهد شد. رئیس شورای […]

پس از جلسه پرحاشیه هفته گذشته انتخاب شهردار در املش به سراغ رئیس شورای شهر املش رفتیم و نتیجه انتخاب شهردار را پرسیدیم.

اصغر جانعلی پوراصغر جانعلی پور در پاسخ به سوال خبرنگار املش ما در خصوص زمان انتخاب شهردار گفت: اگر دوستان شورای شهر همراهی بکنند تا دوشنبه هفته آینده شهردار مشخص خواهد شد.

رئیس شورای شهر املش اظهار نمود :۱۰ نفر گزینه تصدی شهرداری شده بودند که ۵ نفر از آنها ارائه برنامه دادند که از جمله فرزند نماینده لنگرود بوده است ولی نتوانست در روز اول اکثریت ارا را کسب نمایند و جلسه با اسامی  آقایان ریحانی و آشوری به جلسه(دوشنبه ۱۵تیر) بعد موکول شد و در جلسه بعد قرار نبود اسم آقای لاهوتی دوباره مطرح شود و از بین دونفر مطرح شده شهردار انتخاب گردد ولی سه عضو شورای شهر اسم آقای لاهوتی را نوشته بودند که این کار غیرقانونی می باشد.

وی افزود : با توجه به ارادتی که به خانواده لاهوتی دارم ، به فرزند ایشان توصیه میکنم که به املش نیایند.

جانعلی پور از جلسه امروز شورای شهر با دستور دوباره پیشنهاد افراد برای تصدی شهرداری خبرداد و گفت: بنده چندنفر را معرفی خواهم کرد که اسامی شان به شرح ذیل است:

مهندس پاداش(املش)،مهندس میرزایی(املش)، مهندس کهالی (معاون فرماندار آستانه)، رجایی (مشاور فرماندار لنگرود) ، امیر(هومن) صادقی(املش) و  رشید نژاد(شهردار رانکوه) و همچنین ناصررنجبر نیابولی شهردار سابق سیاهکل.

به گزارش خبرنگار ما اهالی شهر املش در روزهای گذشته با امضای طوماری از شورای شهر خواسته بودند فردی بومی را برای تصدی این سمت انتخاب کنند.

جلسه امروز شورای شهر املش ساعت ۶:۳۰ عصر با حضور فرماندار املش در اتاق شورای شهر برگزار می گردد.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد