کد خبر: 57500

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۲۲ - ۰:۳۴

امام جمعه املش: بهترین ناظر بر قوانین خود مردم هستند

امام جمعه املش در دیدار با اعضای دفتر شورای نگهبان این شهرستان گفت: بهترین ناظر بر قوانین، خود مردم هستند. به گزارش املش ما حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی روز یکشنبه در این دیدار که به مناسبت سالروز تشکیل شورای نگهبان قانون اساسی در ۲۶ تیرماه برگزار شد، افزود: اعضای شورای نگهبان در واقع […]

امام جمعه املش در دیدار با اعضای دفتر شورای نگهبان این شهرستان گفت: بهترین ناظر بر قوانین، خود مردم هستند.

امام جمعه املشبه گزارش املش ما حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی روز یکشنبه در این دیدار که به مناسبت سالروز تشکیل شورای نگهبان قانون اساسی در ۲۶ تیرماه برگزار شد، افزود: اعضای شورای نگهبان در واقع نگهبان انقلابند و علمای دین بر قوانین کشور نظارت دارند.

وی ادامه داد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با تشکیل نهاد شورای نگهبان که از یادگارهای ارزنده امام راحل است؛ بزرگترین خدمت به نظام اسلامی شکل گرفت و اگر این نهاد نبود، امروز هرکس تفسیری از قانون می کرد.

حجت الاسلام روحانی اضافه کرد: باید به این اقدام امام (ره)خیلی توجه کنیم و حساسیت این نهاد را فراتر بدانیم زیرا تا این نهاد مقدس وجود دارد، هیچ خدشه ای بر قوانین نظام اسلامی وارد نخواهد شد.

امام جمعه املش با اشاره به مسوولیت ظریف ناظران گفت: ناظران شورای نگهبان خیلی باید مراقب باشند و ریشه دینی در آنها باید متبلور شود و همواره باید حافظ خون پاک شهیدان والامقام باشند.

علی جانی پور مسوول دفتر شورای نگهبان املش نیز با ارائه گزارشی از فعالیت های این دفتر، از همکاری حدود ۴۵۰ ناظر با این دفتر خبر داد.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد