کد خبر: 57493

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۲۱ - ۲۳:۵۰

همایش عفاف و حجاب در املش برگزار شد

پیش از ظهر امروز همایش عفاف و حجاب همزمان با سالروز عفاف و حجاب در کانون معصومیه شهرستان املش برگزار شد. به گزارش خبرنگار املش ما حجت الاسلام پاکیزه در این مراسم که به همت بسیج خواهران سپاه ناحیه املش برگزارشده بود گفت: حجاب ارزنده ترین نمودهای فرهنگی، اجتماعی در تمدن ایرانی اسلامی است که […]

پیش از ظهر امروز همایش عفاف و حجاب همزمان با سالروز عفاف و حجاب در کانون معصومیه شهرستان املش برگزار شد.

به گزارش خبرنگار املش ما حجت الاسلام پاکیزه در این مراسم که به همت بسیج خواهران سپاه ناحیه املش برگزارشده بود گفت: حجاب ارزنده ترین نمودهای فرهنگی، اجتماعی در تمدن ایرانی اسلامی است که پیشینه آن به قبل از ورود اسلام می رسد، اما در فرهنگ اسلامی به اوج تعالی و منتهای ارزش و اعتبار خود رسید.همایش عفاف و حجاب املش1

امام جمعه موقت املش افزود: رعایت حجاب تنها مربوط به زنان نیست، بلکه مردان نیز باید حجاب داشته باشند و رعایت حجاب هم مربوط به زنان و هم مربوط به مردان است.

وی با بیان اینکه امروزه دشمنان ما جهت آسیب رساندن به خانواده‌ها به ویژه جوانان روی بحث مسائل فرهنگی تمرکز کرده‌اند، گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان با ترفندهای مختلف درصدد ضربه زدن به ملت ایران اسلامی بوده‌اند.

همایش عفاف و حجاب املش

فرمانده سپاه ناحیه املش در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار ما گفت : دشمنان به دنبال ایجاد انحراف‌های اخلاقی و اجتماعی در بین خانواده‌ها به ویژه نسل نوجوانان و جوانان بوده و ضروری بوده که همه ما در این زمینه هوشیار باشیم.

سرهنگ پاسدار داریوش خوشحال افزود: باید زمینه‌های لازم برای آگاهی هر چه بیشتر و بهتر زنان و مردان جامعه اسلامی در راستای حفظ حجاب و عفاف و شئون اسلامی در جامعه را از جمله برگزاری همایش و گردهمایی در این خصوص را فراهم کرد.

در پایان این مراسم به چند تن از بانوان محجبه هدایایی به رسم یادبود اهدا شد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد