کد خبر: 57489

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۲۱ - ۲۳:۱۵

بارش باران ، طراوت خاصی به هوای املش داد+عکس

بعد از باران بهاری اردیبهشت ماه ، ظهر امروز اولین باری بود که باران در املش می بارید ، بارش باران طراوت خاصی به آب و هوای این شهرستان بخشیده و موجب خوشحالی مردم و کشاورزان منطقه شده است. به گزارش خبرنگار املش ما بارش باران این نعمت الهی از ظهر امروز یکشنبه۲۱ تیرماه  آغاز […]

بعد از باران بهاری اردیبهشت ماه ، ظهر امروز اولین باری بود که باران در املش می بارید ، بارش باران طراوت خاصی به آب و هوای این شهرستان بخشیده و موجب خوشحالی مردم و کشاورزان منطقه شده است.

به گزارش خبرنگار املش ما بارش باران این نعمت الهی از ظهر امروز یکشنبه۲۱ تیرماه  آغاز شده است و موجب شادمانی مردم و بویژه کشاورزان و روستاییان این منطقه شده است.

باران

از اردیبهشت ماه تاکنون در املش باران نباریده بود و شالیزارهای کشاورزی از بی آبی دهان به سوی آسمان دراز کرده بودند.(هرچند مسئولین تمام تلاش خود را بر آن نهاده اند که نگذارند مشکلی برای کشاورزان بوجود آید.

باران پرتقال1

باران همچنان می بارد و غبار از دامن طبیعت برمی افکند .

 

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1

کل نظرات :1

  • محمدمهرافروز

    تاریخ : ۲۳ - تیر - ۱۳۹۴

    باسلام
    تشکروعالی….بارهاگفته ام محضرتان که اخبارتان راپررونق ترکنین واین باعث میشه علاوه برمراجعه وبسایتهای خبری رده اول کشوربه اخبارتان،پربیننده شوید…مثلاًدراین خبرمی توانستیدغکس های بیشتری درابعادبیشتری تهیه بفرمایین..به هرحال دستتان مریزاد


    پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد