کد خبر: 57479

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۲۰ - ۵:۳۸

از تفرقه افکنی بانوی اصلاح طلب در شورای شهر تا تلاش فرد معلوم الحال برای تصدی شهرداری!!!

بانوی اصلاح طلبی که بقول برخی ها هر ده سال یکبار در املش آفتابی میشود و بدنبال اهداف خودش است این روزهای پرتنش شورای شهر املش را با تفرقه انگیزی در بین اعضا دنبال می کند و نتیجه اش را میخواهد خودش با معرفی کاندیدای جدید برای تصدی شهرداری رقم بزند. به گزارش خبرنگار املش […]

بانوی اصلاح طلبی که بقول برخی ها هر ده سال یکبار در املش آفتابی میشود و بدنبال اهداف خودش است این روزهای پرتنش شورای شهر املش را با تفرقه انگیزی در بین اعضا دنبال می کند و نتیجه اش را میخواهد خودش با معرفی کاندیدای جدید برای تصدی شهرداری رقم بزند.

خاربه گزارش خبرنگار املش ما ، یک هفته ایست که موضوع انتخاب شهردار برسر زبانها در املش جاری شده و انتخاب فرد غیر بومی مورد انتقاد اهالی شهرستان قرار گرفته تا جایی که طوماری در شهر امضا شد و خواستار حضور فردی بومی بعنوان شهردار این شهر شدند.

در فضای مجازی هم اتفاقات به گونه ای دیگر رقم خورد ، در یکی از گروه ها طیف ها مقابل هم  ایستادند و بعد از چانه زنی ها درخواست مدرک و مستند کردند تا به امروز صورتجلسه انتخاب شهردار با امضای سه عضو شورای شهر منتشر شد و این درصورتی است که چندروز پیش رئیس شورای شهر املش از عدم حضور خود در جلسه در گفتگو با یکی از رسانه ها و غیرقانونی بودن انتخاب شهردار خبرداده بود و برگزاری مجدد جلسه انتخاب شهردار را دوشنبه ۲۲تیرماه (هفته جاری ) اعلام نمود.

گروهی هم در نرم افزار ” تلگرام” که توسط یک بانوی اصلاح طلب که خودش را املشی می داند!!!،  چند روز قبل از انتخاب شهردار (هفته گذشته) ایجاد شد و سعی بر برهم زدن رابطه بین اعضاء شورا نمود و تاجایی هم موفق شد و همچنین انتخاب شهردار جدید را زیر سوال بردتا بتواند خودش شهردار جدید را معرفی و سپس مورد انتخاب اعضای شورا قرار دهد، که اتفاقا کاندیدای مد نظرش ( که فعلا مجالی نیست در خصوص وی صحبت شود) چند روز پیش به دیدار بزرگان شهر رفته و امروز نیز در همان گروه از صحبت با اعضای شورای شهر املش خبرداده است.

چند شب پیش هم اتفاقی جالب در این گروه رخ داد و این بانوی اصلاح طلب که همیشه دنبال پاسخ و جوابی برای انتخاب شهردار جدید از طرف سه عضو شورای شهر بود، به این سه عضو که در مقام پاسخگویی در آن گروه حاضرشده بودند حمله نموده و  آنها را از گروه اخراج کرده است.

شنیده ها حاکی از اینست این بانوی اصلاح طلب خودرا برای انتخابات مجلس آماده میکند و به دنبال جمع آوری آرای مردمیست و تلاش میکند تا در اولین قدمش یعنی تاثیرگذاری در انتخاب شهردار باعث شود  کاندیدای مورد حمایتش به ساختمان شهرداری وارد شود تا با استفاده از امکانات شهرداری بتواند با قدرت بیشتری در این مسیر گام بردارد.(اگر این بانوی اصلاح طلب بتواند  برای حضور  در انتخابات تائیدیه بگیرد)

حال باید دید انتخاب شهردار غیر بومی در املش رقم خواهد خورد  یا شورا سرشان را به درخواست ولی نعمتانشان یعنی مردم خم میکنند و شهردار بومی را براساس استعدادهایی که درشهرستان حضور دارند انتخاب می نمایند.

پایگاه خبری املش ما چندروز پیش در فراخوانی از مردم املش خواسته بود افراد متخصص و لایق برای تصدی شهرداری املش را معرفی نمایند که تاکنون بیش از ۲۰ نفر جهت این تصدی معرفی شده اند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد